Şimdi Ara

TOYOTA AURİS 1.33 LİFE İÇİN YORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
0
Favori
86.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKLIMDA BİRÇOK ARAÇ VAR AMA ŞU ARALAR BÜTÇEME EN UYGUN SEÇENEK 1.33 AURİS LİFE GİBİ GÖZÜKÜYOR.
    KULLANAN YADA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.
    MEMNUN OLDUĞUNUZ VE OLMADIĞINIZ YÖNLERİ NELERDİR.
    YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ. KARARIMDA ÇOK ETKİLİ OLACAK.

• Kalitesi, motoru , hacmi , yakıtı vs vs herşeyi geçtim.

Arka camlar manuel ya O arabayı alıp kolu komşunun akrabanın eş dostun çenesini çekemem ben ya.

- Abi bu ne ?
    - Camı açmak için çeviriyorsun
    - Şaka mı abi bu ?
    - Yok olum çevir aç işte
    - Abi sen bunu 53 bine sıfır almadın mı ?
    - Aldım
    - Abi nasıl çevirmeli olur bu ya ? Zuhahahah
    - Kliması var mı ? Zuhahaha

Yok abi alan alsın ben bu senaryoyu yaşamak istemiyorum.

Arkalar otomatik olsaydı herşey çok farklı olurdu ama
    Yapay Zekanın Yanıtı

TOYOTA AURIS 1.33 LİFE: Kapsamlı Bir İnceleme

Toyota Auris 1.33 Life, geniş iç mekanı, yakıt verimliliği ve uygun fiyatı ile dikkat çeken bir otomobildir. Bu kapsamlı incelemede, Auris 1.33 Life'ın sunduğu önemli özelliklere ve faydalara detaylı bir şekilde göz atacaksınız.

Geniş İç Mekan ve Konfor

Auris 1.33 Life, ferah ve konforlu bir iç mekan sunar. Geniş koltukları yolcular için bolca diz ve baş mesafesi sağlar. Ayrıca bagaj hacmi ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterlidir.

Yakıt Verimliliği

1.33 litrelik benzinli motor, Auris Life'a etkileyici yakıt verimliliği sağlar. Yaklaşık 5,2 litre/100 km'lik ortalama yakıt tüketimi ile sık sık yakıt istasyonuna uğramanıza gerek kalmaz.

Uygun Fiyat

Toyota Auris 1.33 Life, benzer özelliklere sahip diğer kompakt otomobillere kıyasla uygun bir fiyata sahiptir. Bütçenize uygun bir araç arıyorsanız, Auris Life değerlendirilmeyi hak eder.

Ek Özellikler

Auris 1.33 Life, sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getiren bir dizi özellik sunar. Bunlar arasında klima, elektrikli camlar ve çok fonksiyonlu direksiyon yer alır.

Sonuç

Toyota Auris 1.33 Life, geniş iç mekanı, yakıt verimliliği ve uygun fiyatı ile sağlam bir seçenektir. Aileler, ilk defa araç sahibi olacaklar ve bütçe dostu bir otomobil arayanlar için idealdir. Auris 1.33 Life'ı satın almayı düşünüyorsanız, kapsamlı incelememiz size bilinçli bir karar vermeniz için gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Uygun fiyatlı,ekonomik,rallici degilseniz yeterli performansa sahip tam bir f/p otomobili.
    Ayni motoru corollada 4senedir kullaniyorum,gayet memnunum.
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    ŞEHİR İÇİ NE KADAR YAKIYORSUNUZ
  • Ekonomik bir motor
  • liberte11 L kullanıcısına yanıt
    Auris corolladan bir tık daha kaliteli bir araç. Motor çekiş olarak tatmin edecek cinsten iş görür yani.

Tavsiyem şöyle 5-6 bin km yapıp güzel bir ustaya atiker kit taktırmanız. Sonrasında şehir içi 18 krş tüketim. Tadından yenmez.
  • Sehir ici 6.5 7lt arasi tuketimi var.otobanda 120yi aşmazsanız 5~6lt civari.
  • Capslock kullanmayın lütfen yazarken.
    Küçük harfle yazınca da aynı cevabı alırsınız...
  • Alışkanlık hocam
    Neden yazmamam gerektiğini anlamadım ama neyse eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberte11

Alışkanlık hocam

görüntü olarak rahatsız edici duruyor,ricaydı sadece,
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberte11

Alışkanlık hocam
    Bir ara 52 bine veriyorlardı hala öyleyse alınır.Corolladan 1 tık daha kalitelidir.Performans namına bişey yok ama yakıtı azdır.
  • Hocam bunun yerine 1.6 120 HP C4 almıştım C4'e göz atmanızı tavsiye ederim.
  • Performans beklemeyin, tüketimi iyi, ikinci eli çok iyi. Dış tasarımı bana göre Toyota'nın en albenili tasarımı. iç mekanı da begeniyorsanız alınabilir, multimedya sistemi çok vasat deniliyor.
    forumların en basit kuralıdır büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyor.
    bir de bold yazanlar var o da ayrı bir konu acayip gözü yoruyor.
  • Belki sağlamdır, yakıtı iyidir, ama 1.33 Türkiyede alınacak motor değil.
    Bir üst donanımına bakın hiç olmazsa life da bildiğim kadarıyla arka camlar manüel
  • 1.33 motor seçeneği sadece life versiyonunda var.Bir üst donanım seçme şansı yok maalesef.
  • Benimde çok merak ettiğim bir araç özellikle motor yönünden c segmentinde en ucuz araba 2.elde 20-30 binde araçlar 43-44 seviyesinde alınabiliyor ama dizelden atmosferik&blog ye Geçmek içime sinmiyor
  • Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    Benim aracın da arka camı manuel ama daha Arka Camları açılmadı arabanın. Adam tek başına ise ne yapacak ? 52 bine mis gibi araba işte.
  • Hem corolla hem aurisin içi çok geniş arkaya 4 kişi bile oturur içi basit kullanması kolay göstergeleri nfs underground2 den kalma
  • Donanımlara para bayılmaya gerek yok performansı yeterli diyorsanız alın uzun yıllar ekonomik sorunsuz binebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.