Şimdi Ara

TP-Link Archer-VR300 vs. ZyXEL AC1200 VMG3625-T50B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki modem arasında kaldım. ASUS AC750 iade ettikden sonra modem aramaktan bayağı sıkıldım tam modem buldum diyorum bir ton olumsuz yorumla karşılaşıyorum. Bu iki modemi gerçekten kullanmış ve ya kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. TP-Link aşırı ısınıyor yorumları var ZyXEL kopma gibi yorumlar genelikle. ZyXEL de USB olması bir tık öne çıkarıyor benim için.

amazon
    Zyxel AC1200 Kablosuz Çift Bantlı 11ac xDSL Ağ Geçidi Modem Yönlendirici [VMG3625-T50B]
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08M6DJXKL/ref=asc_df_B08M6DJXKL1649487600000/?tag=technopattr-21&creative=380333&creativeASIN=B08M6DJXKL&linkCode=asn

• Zyxeli 10 aydır kullanıyorum. 5 ghz bandını test edemedim, elimde uygun cihaz yok.

Hat kalitesinde sorun yoksa (SNR, hat zayıflaması sınır değerlerde değilse) kopma yaşayacağınızı sanmıyorum.

Önceki modemim Tplink W8901N idi, ona göre çok serin çalışıyor. Ama reset attığınızda da tekrar hat alması 2-3 dk sürüyor.

Yazılım detayı keenetic kadar olmasa da donanımı güçlü.

Kablosuz konusunda da eski modemime göre bir büyük farklılık görmedim.
  • VMG3625-T50B bu modemde wifi sıkıntısı var kopma sorunu kronik ama öteki modemi hiç kullanmadım

sana tavsiyem keenetic ten şaşma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.