Şimdi Ara

Tp-Link Td-w8968 modemi wireless repeater olarak kullanabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemin özellikleri arasinda access point özelligide var yaziyordu ama anladigim kadariyla kabloyla gelen interneti kablosuza dönüştürüyor.
    ben bu cihazla kablosuz yayini tekrarlatmak yani güçlendirmek için kullanabilirmiyim? yoksa iade edicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir fikriniz yok mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: receps

Modemin özellikleri arasinda access point özelligide var yaziyordu ama anladigim kadariyla kabloyla gelen interneti kablosuza dönüştürüyor.
    ben bu cihazla kablosuz yayini tekrarlatmak yani güçlendirmek için kullanabilirmiyim? yoksa iade edicem.

wep şifreleme kullanilarak deneme yapilir olmaya olur büyük ihtimal ama verimlilik tartışılır iyide olur ters tepkide verebilir

ap olarakda kullanabilirsin

• Cevap icin tesekkurler ama malesef modemin arayuzunde kablosuz yayini gorebilecegim yada ssid sini girebilecegim bir bolum bulamadim. bu yuzden iade edicem sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: receps

Cevap icin tesekkurler ama malesef modemin arayuzunde kablosuz yayini gorebilecegim yada ssid sini girebilecegim bir bolum bulamadim. bu yuzden iade edicem sanirim.

kastınız kurulum ise köprü olacak cihazla ana modem yayın adı aynı olmak zorunda

edit:wds özelliği yok sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 16 Aralık 2013; 11:29:38 >
  • receps R kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

TD ile başlayan tüm serilerimiz ADSL modem Cihazlarıdır. Access Point özelliklerini desteklememektedir. TL-WA ile başlayan cihazlarımızdan kullanabilirsiniz. Repeater Mode için TL-WA serileri kullanılmaktadır. iyi günler dileriz.

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye
  • İlginiz için teşekkür ederim gerçekten. iade için aldığım siteye yolladım bakalım.alırsa diğer modellerle ilgilenicem.Ben repeaterla access point olayının farklıoldugunu bilmiyordum.

• Merhaba,
    TD-W8968 ile Airties AP-302'yi brlikte kullanmak istiyorum, Aities'te WEP şifreleme var sadece ama TP'de bulamadım, ikisi birlikte kullanılabilir mi? kurulum nasıl olacak, yardımcı olabilir misiniz?
  • agulec kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

TD-W8968 Modeminizde Şifreleme türünü WİRELESS Menüsü altında Wireless Security Alt menüsüne tıklayıp. Bu şekilde WEP - WPA-PSK , WPA2-PSK seçeneğine tıklayarak seçebilirsiniz

Saygılarımızla
    Tp-Link Türkiye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.