Şimdi Ara

Trafik Sigortasında Size Özel %10 İndirim !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatyesilyurt -- 5 Kasım 2010; 10:28:17 >

• Yanlışınız var yeni tescil trafikler 287 ile 233 arası oynuyor benim bildiğim şirketlerde :) arkadaşımız indirim yapıyorsa ya kesilen poliçeye ya da cebinize zaten yansıcaktır bu sayedede farkı görüceksinizdir .

Tebrikler arkadaşım hayırlı kazançlar...
  • Orjinalden alıntı: liberti

Zaten yeni kayıt devir trafik fiyatı 210 civarında. İndirim nerede.

Yeni araba aldım , Satışı daha elimde kendim sigortacı olduğum halde sizden 210 Tl tutarında poliçe kesmenizi istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatyesilyurt -- 28 Mayıs 2009; 13:26:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedatyesilyurt

Yeni araba aldım , Satışı daha elimde kendim sigortacı olduğum halde sizden 210 Tl tutarında poliçe kesmenizi istiyorum.

ben size kesebilirim 210 tl ye trafik poliçesi satış sözleşmesini bana fax layın hemen hazırlayalım poliçenizi
  • forumdaki tum sigortaci arkadaslar basliga toplanmis, ilginc bir baslik olacak gibi

policeler amma artmis bu sene anadoludan 120 civari birseye yaptirmistim..
  • Orjinalden alıntı: darkseed

ben size kesebilirim 210 tl ye trafik poliçesi satış sözleşmesini bana fax layın hemen hazırlayalım poliçenizi

Hangi firmadan keseceğinizi de belirtirmisiniz. Ak Sigorta olabilir mi mesela, bir de üstüne 8 taksit yapalım. Olur mu ?
  • 210 tl'ye size poliçe kesebilirim. Fakat konuyu uzatmaya gerek yok size hayırlı satışlar diliyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: sedatyesilyurt

quote:

Orjinalden alıntı: liberti

Zaten yeni kayıt devir trafik fiyatı 210 civarında. İndirim nerede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberti -- 29 Mayıs 2009; 22:25:35 >
  • Konuyu uzatmaya gerek var , çamur at izi kalsın yapmayın. Siz de biliyorsunuz Ak Sigorta'dan 210 Tl ye poliçe kesip 8 taksit yapamayacağınızı. Ben de üyelere fırsat sunuyorum, Kasko da %5 , Trafik Sigortasında %10. Poliçe üzerinden ne çıkarsa indireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatyesilyurt -- 1 Haziran 2009; 10:04:08 >
  • Bu forumu ticari rant için kullananlar çoğaldı , eskiden butür konular açıldığında , reklamlar yapıldığında konular kilitleniyor ve üyeye uyarı veriliyordu ...

Bakalım günler geçtikçe daha neler göreceğiz ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.