Şimdi Ara

ttnet hipernet kullanıyorum, internet kafayı yedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adil kullanım kotasını çoktan geçtim. şuanda saat 3:00 dan beri internetim 20mbit olarak test ettim ancak torrent veya internete bağlanma konusunda sıkıntı yaşıyorum. torrentte bir 2mb cekiyorum aradan 10sn geçiyor 10kb a düşüyor, ani çıkış ve ani düşüşün sebebi nedir ?

• Torrent ile hız testi yapılmaz. Speedtest.net adresinden yapın. Torrentteki hız çok değişkene bağlıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    anlam bozukluğu olmuş heralde, hızımı zaten speedtest.net ile test etmiştim. ek olarak günlük bir durumdu heralde, şuanda eski haline döndü malesef :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tzirallon Cebircisi -- 21 Nisan 2015; 13:52:31 >
  • Tzirallon Cebircisi kullanıcısına yanıt
    Malesef kelimesi olumsuz durumlar için kullanılır. Hazır internetiniz hızlıyken Türkçe çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Malesef kelimesi olumsuz durumlar için kullanılır. Hazır internetiniz hızlıyken Türkçe çalışın.

Forumda şimdiye kadar gördüğüm en sağlam sosyal mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski halinden kastım "23mbit den 3mbit e düşmesi" ise o malesef oraya cuk oturuyor, sırf " ahan da soktum lafı " demek için mesaj atıyosunuz böyle g.t oluyorsunuz. lütfen o " benden daha iyi TÜRKÇE niz ile " bir daha okuyun. AKK diye birşey var hepimizin lanet okuduğu. bu durumdan dolayı forum halkına sormak istedim, ancak aradığım cevabı başka yerde buldum. ne yazıktır ki bu tür arkadaşlar ANLAYAMADIĞI duruma mesaj atma gereği duyuyor. Ve işin kötü yanı bunların ŞAK ŞAK çıları var. Arkadaşlar adınıza üzgünüm. Bulduğum cevabı da yazayım ki arkadaşlar bir şey öğrensin.

TTNET Bazen internet kullanımının yoğun olduğu yerlerde test amaçlı 24 saat boyunca kullanıcıların paketlerinin desteklediği full hızda internet olasılığı sağlıyor. Bu arada TTNET hat yoğunluğunu ölçüp eğer gerekirse hatlarını yenileme kararı alıyor. Ayda 1-2 kere bakım amaçlı yapılıyor ve bunun öncesinde internette kopmalar yaşanabiliyor. Genelde gece oluyor ve internet kopmaların başladığı saatten 3-4 saat sonra stabil hale gelip yüksek hız sağlanıyor. Test bittiğinde kullanıcı AKK geçmediyse devam ediyor, Eğer AKK aşılmış ise 3mbit hızıyla devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tzirallon Cebircisi -- 29 Nisan 2015; 18:11:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tzirallon Cebircisi

eski halinden kastım "23mbit den 3mbit e düşmesi" ise o malesef oraya cuk oturuyor, sırf " ahan da soktum lafı " demek için mesaj atıyosunuz böyle g.t oluyorsunuz. lütfen o " benden daha iyi TÜRKÇE niz ile " bir daha okuyun. AKK diye birşey var hepimizin lanet okuduğu. bu durumdan dolayı forum halkına sormak istedim, ancak aradığım cevabı başka yerde buldum. ne yazıktır ki bu tür arkadaşlar ANLAYAMADIĞI duruma mesaj atma gereği duyuyor. Ve işin kötü yanı bunların ŞAK ŞAK çıları var. Arkadaşlar adınıza üzgünüm. Bulduğum cevabı da yazayım ki arkadaşlar bir şey öğrensin.

TTNET Bazen internet kullanımının yoğun olduğu yerlerde test amaçlı 24 saat boyunca kullanıcıların paketlerinin desteklediği full hızda internet olasılığı sağlıyor. Bu arada TTNET hat yoğunluğunu ölçüp eğer gerekirse hatlarını yenileme kararı alıyor. Ayda 1-2 kere bakım amaçlı yapılıyor ve bunun öncesinde internette kopmalar yaşanabiliyor. Genelde gece oluyor ve internet kopmaların başladığı saatten 3-4 saat sonra stabil hale gelip yüksek hız sağlanıyor. Test bittiğinde kullanıcı AKK geçmediyse devam ediyor, Eğer AKK aşılmış ise 3mbit hızıyla devam ediyor.

Bu kadar tepki göstereceğinizi beklemiyordum. Yanlış anlaşıldım sanırım. Özür dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tzirallon Cebircisi kullanıcısına yanıt
    Türkçe'niz de ilerleme var işe yaramış gibi. Tebrik ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.