Şimdi Ara

TTNET kalitesizlik abidesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her dakika bağlantı kopuyor. 10 gündür 4440375'i arıyorum çözüm yok
    buyrun hat değerleri;

TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garip44 -- 18 Ekim 2015; 17:21:46 >

• garip44 G kullanıcısına yanıt
    TTnet: Biz size 16mbps hızı vereceğiz demedik 1 ile 16mbps arasında hattın destekleyebildiği hızı verebiliriz dedik imzaladığınız sözleşmenizde bu madde mevcuddur.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    ben 3 megabitede razıyım yeter ki internet 3-5 dakikada bir kopmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garip44 -- 18 Ekim 2015; 17:35:37 >
  • garip44 G kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerine 8mbps e düşürülmesini isteyin
  • hattınızda bir problem var benim gözlemlediğim kadarıyla. hat değerleri anormal bir şekilde değişiyor. bir yerlerde bir oksitlenme toprağa temas fln olabilir. arıza bildirimi yapın. almamakta direniyorlarsa artık iptal etmek istiyorum yapmıyorsanız iptal başvurumu alın deyin. hattın kontrol edilmesi şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garip44

her dakika bağlantı kopuyor. 10 gündür 4440375'i arıyorum çözüm yok
    buyrun hat değerleri;

TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi TTNET kalitesizlik abidesi

uğraşma arkadaşım ttnet bu işin tadını tuzunu kaçırdı. varsa uydunete geç vip arıza ucreti vs de yok. superonline vodafone dsmart falanda olur ben oyle yapacağım.

arkadaşın dediği gibi hızı max 8mb olarak ayarlattır. kopmaların ciddi oranda azalır. benim 22 yapmışlar haber vermeden 4 gündür karnım ağrıyor. iptal edeceğim yeter artık diye kızınca ilgili bende bakayım hattınıza diye bu ayarı yaptı ve 8e cekti. ama ttnet iflah olmaz iptal et uğraşma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.