Şimdi Ara

TTNET VDSL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
1
Favori
13.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: netrex2

vdsl de olsa 3g yi bekliyorum . mobil olmadıkça bunllar işe yaramaz . abone oluyosun sadece evde bağlanıyosun . aynı şifreyle başka yerden giremedikçe bana yaramaz. ttnet indirim beklemeyin . sadece yeni abonelere soyulma noktalarında alıştırmalık indirim yapıyorlar .

katılıyorum,mobil olmadığı sürece bir işe yaramaz.benim gibi sürekli yer değiştirenler için sabit bağlantılar kullanışsız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: engink

quote:

vdsl de olsa 3g yi bekliyorum . mobil olmadıkça bunllar işe yaramaz . abone oluyosun sadece evde bağlanıyosun . aynı şifreyle başka yerden giremedikçe bana yaramaz. ttnet indirim beklemeyin . sadece yeni abonelere soyulma noktalarında alıştırmalık indirim yapıyorlar .

katılıyorum,mobil olmadığı sürece bir işe yaramaz.benim gibi sürekli yer değiştirenler için sabit bağlantılar kullanışsız.

daha ne???
    3G, olsa olsa 1 aylığı 99 lira olur kotası da en fazla 10 GB olur.
    Eee bunu alcağına 3 yere kotalı adsl bağlat.
  • Ne gelirse gelsin soyulma olayı değişmiyor yani..
  • Soyulma değil 3G, hız bakımından adsl den düşük, fiyat bakımından VDSL'e eşit gibi olacaktır.

Tabi bundaki en büyük etki alabileceğiniz max. hız 7.2 Mbit diye yalan atıcaklar fakat bu 7.2 Mbit istasyonun çıkış hızı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

quote:

Orjinalden alıntı: engink

quote:

daha ne???
    3G, olsa olsa 1 aylığı 99 lira olur kotası da en fazla 10 GB olur.
    Eee bunu alcağına 3 yere kotalı adsl bağlat.

Aynen oyle. Internet kullanma ihtimalin olan yerlerin hepsinde Access Point olmasi tum sehri kaplamaya calisacak seceneklerden uzun sure daha mumkun ve daha ucuz olucak.

• VDSl neym istemiyom ben, 1024 Sınırsız ADSL 10 lira yapsınlar yeterli, yemişim VDSL sini.
  • VDSL fiyatları bizi aşar tek beklentimiz ADSL nin ucuzlaması
  • walla 4 mbitten aşağı kesmez beni şimdi bir film indirsem o süre içinde online oyun oynayamam ping aşırı yüksek oluyo e başka bir download yapsam bu sefer hız ikiye bölünür downloadların süresi uzar... o yüzden pek download yapasım yok şu anda zaten nası olduysa internetim çöktü online oyunda oynanmaz oldu .. 37 kb/s yi geçemiyorum bi anormallik var internette ucuzlat artık şu 4 mbiri ttnet birde yurtdışı çıkışlarını artır

şuna bakın saçmalık ya;
     TTNET VDSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 25 Ocak 2009; 23:03:25 >

• dediğim gibi bugün ttnet vdsl piyasada. hemen alabilirsiniz :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemecek

dediğim gibi bugün ttnet vdsl piyasada. hemen alabilirsiniz :)

evet eklemişler yarım saat önce baktığımda vdsl2 yoktu :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: .: mds :.

VDSl neym istemiyom ben, 1024 Sınırsız ADSL 10 lira yapsınlar yeterli, yemişim VDSL sini.

%100 katılıyorum
  • nemecek'in haberi yine dogru cikti, herkesten 3 gun once ogrendik, tesekkurler..

http://www.ttnet.com.tr/web/204-924-1-1/tr/evde_ttnet/ttnet_vdsl2/ttnet_vdsl2

16mbit : 119 YTL

32mbit : 149 YTL

"Tüm TTNET VDSL2 paketlerinde upload hızı 1 Mbps'dir."
  • 16Mbps hızı 4 kişi paylassak kişi bası 30 TL eder.1Mbps sınırlı fiyatına 16Mbps sınırsız internet olur ama nerde paylasacak kişi
  • Simdi merak ettigim yuksek hizlarda Turksat'in Kablo Internet (Uydunet) fiyatlari ne zaman degisecek, cunku TTNET'in VDSL2 fiyatlari yaninda anlamsizlasti:

Turksat Kablo Internet (Uydunet) fiyatlari:
    6 Mbps : 119 YTL
    8 Mbps : 199 YTL
    10 Mbps : 499 YTL !!
    12 Mbps : 799 YTL !!!!
    16 Mbps : 999 YTL !!!!!!
    20 Mbps : 1999 YTL !!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: DHArcadia

Simdi merak ettigim yuksek hizlarda Turksat'in Kablo Internet (Uydunet) fiyatlari ne zaman degisecek, cunku TTNET'in VDSL2 fiyatlari yaninda anlamsizlasti:

Kablonet'in bu fiyatları zaten anlamsızdı hangi keriz 2 milyara internet bağlatır...

• Başvuru için telekom ofislerine gelin deniliyor. Acaba ofiste çalışanların mesafe ölçme gibi becerileri varmı? Hiç sanmıyorum ama ya neyse...
  • Prosedür şöyle işliyor... Gidiyorsun 32 nb. abonesi oluyorsun eve geliyorsun bi bakıyorsun o da ne bağlantı olmuyor. Sonra servisi haber ediyorsun geliyorlar bakıyorlar üzgünüz sizin hat 32 mb kaldırmıyor sizi 8 mb. a düşürüyoruz diyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik

desene pazartesi internet yine felç

iyi tespit mis
  • quote:

Orjinalden alıntı: SysEdit

quote:

Orjinalden alıntı: DHArcadia

Simdi merak ettigim yuksek hizlarda Turksat'in Kablo Internet (Uydunet) fiyatlari ne zaman degisecek, cunku TTNET'in VDSL2 fiyatlari yaninda anlamsizlasti:

Kablonet'in bu fiyatları zaten anlamsızdı hangi keriz 2 milyara internet bağlatır...

daha yüksek fiyata bağlatan var.(bkz:metro ethernet)
    Olay şu ki 1999 YTL ye metro ethernet bağlantısı bile yaptırılır. Üstelik bu bağlantı 20 mbit hız cıvarında olur. Upload hızı da 20 mbit olur, pingleriniz 1 ms olur vsvsvs...

• sen metro ethernetle siyirmissin kafayi...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.