Şimdi Ara

Tükendim yeter artık içimi döküyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jellibonn -- 24 Temmuz 2017; 3:26:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sistematikleştirilerek ve bilerek aptallaştırılmamızın sonucu...

• olm bir sinava 2.5 milyon kisi girerse olacagi bu yani. 2.5 milyon kisi ne demek abi cogu ulkenin nufusu 2 milyon bile degil...

• Kim korkutuyor sizi bu kadar kajshsad garanti diye birşey yok her zaman çalışman gerek
  • tıp oku

• quote:

Orijinalden alıntı: gallantt

sistematikleştirilerek ve bilerek aptallaştırılmamızın sonucu...

Böyle komplo teorilerine uyuz oluyorum yav. Yahu bir ülke düşün 80 milyon vatandaşı, orta düzey ekonomisi olsun elbette bu ülkede ortalama üstü yaşamak için diğerleriden farklı, sivrilen özellikleriniz olacak. Şimdi aaa ilkokul mezunu müteahhit demeyin lütfen biliyoruz bu ki bu insanlar istisna (46 milyon kişinin yoksulluk sınırının altında yaşadığını ve bunların bir kısmının ilkokul mezunu olduğunu hatırlatırım) olan bir pasta payını oluşturuyor.

Ha eğer kalifiye zengin pasta payında olmak istiyorsanız düşüncenizi ve hayat felsefenizi ona göre dizayn edeceksiniz.Mühendislik mi istiyorsun? Üretken olmayı kafana koy. Tıp mı istiyorsun? İnsanların iyiliği için (tabi kendi iyiliğin için aynı zamanda ) çalışmayı, yorulmayı göze alacaksın. Yani meşakkat olmadan iyi yaşayanların arasında yer alman çok zor bir ihtimal.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foramenpanizza -- 24 Temmuz 2017; 2:3:16 >

• foramenpanizza kullanıcısına yanıt
    ben zaten büyük bir girişimci olmayı hayal ediyorum. uygulanabilir müthiş fikirlerim var. ama gel gelelimki eğitim sistemini de biliyoruz. medyada görmüyor musun ? bak en yenisi şu. cihat bilmeyen çocuk matematik yapamaz ya da evrimin yasaklanması, müfredatın kısıtlanması. bunlar en basitinden örnek

• Dostum niye tükendin? Karabük Üniversitesinde,Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyup nasıl bir garanti bekliyorsun? Boğaziçi ODTÜ kazananlar,kazanmak için demek ki senden daha fazla emek sarf etti ve karşılığını aldılar.Her mühendis zengin olup iyi yere mi gelecek? Nedir bu saçma beklentileriniz tabii ki de ODTÜ Boğaziçi Koç Sabancı mezunları iyi yerlerde olacak.Başka ne olacaydı?

• Birkaç gündür Karabük Üni. hakkında konular görüyorum, cidden uzak durun lanetli üni kendisi
    Hayat enerjimi, vaktimi ve paramı boşa çıkarmış bir ünidir kendisi Listeye eklediğim güne lanet ediyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.