Şimdi Ara

TÜM DH ÜYELERİNİN BİLMESİNİ İSTEDİM AMAÇ KÖTÜLEMEK DEİL DÜZELTMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aLINtıDIr:Öncelikle herkeze merhaba Forumdan uzaklaştırıldıgım Süre zarfında Bakıyordumki Bu krallık nasıl olunur yetkileri nelerdir Diye soruyorlardı
    Bende uzaklaştırıldıgım süre zarfından biraz araştırma yaparak ve kendi bilgilerimden Yola çıkarak Böle bir topic açmaya karar verdim Umarım bilmeyen Arkadaşlarımız için iyi olur evt öncelikle,
    Not:Bazı yerleri C/P Yaptım.. (HellLord_gs)

SÖYLEMEK İSTEDİĞİM ŞEY ŞUDURKİ HellLord_gs'nin araştırıp bulduğum dediği ve devamı olan bu yazıya alıntıdır lafını eklemesi dir. Çünki yararlı olan bu topic başka forum üyelerince daha önce verilmiş ve başka forumlardada yer almıştır.Amaç dediğim gibi kötülemek deil sadece bunun kendi araştırması olmadığı başka üyelerin açtığı ve diğer forumlarda yayınlanan kral nasıl seçilir topik'i ile birebir aynı olmasıdır.Emeğine saygı duduyorum fakat Kendim Buldum Kendim Araştırdım lafına katılmıyorum

Saygılarla...

TÜM DH ÜYELERİNİN BİLMESİNİ İSTEDİM AMAÇ KÖTÜLEMEK DEİL DÜZELTMEK

• şikaaat edildin..

Niye dicek olursan.. vazgec artık şu resmi koymakdan
  • eğer şikayet edilcek bi husussa resim koymak önce uyarı verilir madem istemiosunuz resmi koymam bişey eksilmez benden ama benim açtığım konu ile hiç bi alakan yok o yüzden git başka yerde şikayet et ok

***al için rahat etsin bak resim koymuyorum ***
    bay şikayet kutusu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.