Şimdi Ara

Turk telekoma lanet olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 yıldır ttnet kullanıyorum inanın 2 gün sıkıntısız geçmiyor daha 4 ay önce internetimin olmaması sebebiyle ttneti aradım arıza kaydı oluşturdular teknik servis geldi yeniden direk dikilicek dendi 3 ay bekledim yeni direk dikildi yeniden sıfır hat ve kutu bağlandı modemi splitteri kabloları sıfır olarak değiştirdim yine sorunum çözülmedi bu akşam saat 6'dan beri internetim yok ttneti arıyorum modemi yeniden başlatmaktan başka bişey yapamıyorlar 8 yıldır her ay 60 tl fatura ödüyorum 16mbps internetim var ve ben bu 8 yıl içinde bırakın 16mbps'yi 10mbps bile göremedim şu resimdeki internet hızıma bakın allah aşkına taahhüdüm olmasa inanın 1dakika beklemeden kapattırıcam şu lanet aboneliği insanlarla resmen dalga geçiyorlar facebook sayfasındaki yorumlara bakın bir tane memnun kullanıcı yok insanları soyup soğana çeviriyorlar ve kimse sesini çıkaramıyor
     Turk telekoma lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşsiz Güçsüz kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerin ne durumda
  • evet lanet olsun. üniversiteye başladım başlayalı kurtulmuştum bu lanetten. turkcell superonline kullanmaya başladım gayette memnunum ama memlekete geleli 1 ay oldu hayatımda etmediğim kadar küfür ettim bunlara. insanda biraz utanma olur, dikkate alır biraz müşterilerini. böyle rezillik kepazelik olur mu. bir toplu olarak tepkimizi gösteremediik bize de ayıp bu gibi şirketleri hala el üstünde tuttuğumuz için. tekrar söylüyorum sana lanet olsun türktelekom
  • Kullanmayın iptal edin daha ucuza ADSL veren firmalar var bunlara en azından doğrudan kazandırmayın.
  • Beyler altyapı yetersiz stabil değil reklamlara bakmayın .....
  • öğlenden beri de net yok bizde böyle olmazki işten geliyoruz bir kafa dağıtalım diyoruz net yok

• Bende yeni abone oldum 8 mbit yalıninternet modem parasıyla beraber 59,90 a aldım.16 mbit demiştim ama 8 mbitle farkı yok dedi. Bağlantı hızı çok olmadığından bunu al dedi. Bakalım ne olacak

• kardeşim o yaşadığın sorunun aynısını bende yaşadım şu an sıkıntı yok bendede 0.1 mbps e düşüp duruyodu 12 mbpsten santrale gittik kontrol edip hız düşüşlerini gördüler ve bizi vdsle geçirdiklerini aynı fiyatla söylediler sende santrale gidip konuş bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.