Şimdi Ara

Turkcell beni dolandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben her zaman konu açan biri değilim konunun özeti şu
    Turkcell faturalı hat abonesiyim Nisan ayının 29 unda 532 numaralı çağrı ile arandım.
    Telefondaki müşteri temsilcisi bana 50 gb saklama alanı verdiklerini rehberim ve dosyalarım için kullanabileceğim bir alan olduğunu buna her zaman ulaşabileceğim bilgisini verdi ve size bir mesaj gönderiyorum dedi içerisindeki linkten buna ulaşabileceğimi söyledi ve görüşmeyi bitirdi
    Yaklaşık 1.30 dakika görüşmenin sonrasında gelen mesajdan üyelik ücretinin olduğu bilgisini görünce hemen 532 numarasinı aradım uygulamayı kullanmak istemediğimi ve varsa üyelik ücretinin iadesini ve iptalini istedim üyeliği iptal ettiler ama ilk 5.99
    Tl lik kısmı iade etmeyeceklerini bildirdiler
    Burdan tüm herkese sesleniyorum turkcell pişmanlıktır turkcell e geçerken en az 10 defa düşünün.
    Turkcell beni dolandırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutiko -- 1 Mayıs 2019; 15:51:17 >

• Şikayet talebi oluştur. Ses kaydını dinlesinler
  • Turkcell artık hizmet değil para koparma peşinde. Yaklaşık 10 senedir turkcell kullanıyordum 2 ay önce farklı operatöre geçtim. Çekmez diye şüpheliydim ama turkcell'den iyi çalışıyor, fiyatı da uygun. Keşke daha önce geçseymişim. Eskiden turkcelle pahalı ama kaliteli denirdi şimdi hem pahalı hem kalitesiz.
  • Şikâyet oluşurdum ses kaydını dinlediklerini söylüyorlar bana ücret bilgisini verdikleri söylüyorlar bana göre böyle bir bilgi verilmedi
    Ses kaydımı kendim dinlemek istediğimdede şirket vermiyormuş.
    Lazim olur diye Ses kaydı yapıyorlar bende dinleyebilirmiyim diyince olmaz diyorlar
    Not 6 liranın peşinde değilim yaptıkları düpedüz dolandırıcılık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutiko -- 1 Mayıs 2019; 15:56:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.