Şimdi Ara

Turkcell cihaz kampanyası HTC Evo 3D hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell'in cihaz kampanyaları kapsamında yaklaşık 10 gün önce we sitesine koyduğu HTC Evo 3D modeli telefonu ne hikmetse istanbuldaki pek çok TIM ve Turkcell mağazasına sormama rağmen ya bilmediklerini ya da yok diyerek geçiştirdiklerini gördüm, cihazı görüp incelemek ve uyarsa almayı düşünüyorum ancak nerede var henüz bulamadım bu konuda cihazın bulunulabileceği Turkcell mağazaları hakkında bilgisi olan arkadaşlardan ricam beni yönlendirmesi, Teşekkürler

• tekrar merhaba bugün (29 agustos) cihazı Capitol Tim'de görüp aldım, ilgilene cihazı almayı düşünen arkadaşlara duyurulur...Saygılar
  • merhaba turkcellin kampanyasını bende takip ediyorum fakat taahhutler neler olacak.ben tlhatta sahibim.bunu faturalı hattamı cekecekler ve telefonun guncellemeleri htc tarafından mı olacak farklılıkları olacakmı telefonun bootloaderı acıkmı geliyor baska hatlarda kullanabilirmiyiz ve telefondan memnunmusunuz genel bir yorum yaparsanız sevinirim hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiachi

merhaba turkcellin kampanyasını bende takip ediyorum fakat taahhutler neler olacak.ben tlhatta sahibim.bunu faturalı hattamı cekecekler ve telefonun guncellemeleri htc tarafından mı olacak farklılıkları olacakmı telefonun bootloaderı acıkmı geliyor baska hatlarda kullanabilirmiyiz ve telefondan memnunmusunuz genel bir yorum yaparsanız sevinirim hayırlı olsun.

Merhaba...PM attım sorduğun sorularla ilgili bilgine...saygılar
  • Sadece internet kampanyası mı var yoksa konuşma gibi detaylarda dahil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelihG

Sadece internet kampanyası mı var yoksa konuşma gibi detaylarda dahil mi ?

Merhaba, evet sadece internet var bu kampanyada Turkcell iyice cimri bu kampanyada :-( (eski aldığım HD2'de akşam 21.00 - 09.00 arası bedava konuşma + sms filan vardı) Evoda musluğu iyice kısmış sadece 250 mb internet var 10 TL ek para vermeyi taahüt ettiğinizde internetinizi 1 GB yapıyor kampoanya taahütünüz sona erene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB2006

quote:

Merhaba, evet sadece internet var bu kampanyada Turkcell iyice cimri bu kampanyada :-( (eski aldığım HD2'de akşam 21.00 - 09.00 arası bedava konuşma + sms filan vardı) Evoda musluğu iyice kısmış sadece 250 mb internet var 10 TL ek para vermeyi taahüt ettiğinizde internetinizi 1 GB yapıyor kampoanya taahütünüz sona erene kadar

Bende HD2 almıştım taahütsüz olarak ama. Android yükledim şuan sıkıntısız şekilde. Sadece EVO 3D yi merak ediyor ve bekliyordum ama Turkcell bu kadar cimri davranırsa bu ürünü nasıl satışını yapacak merak ediyorum. HTC, Vodafone ile anlaşarak aslında çok güzel yaptı. Hem konuşma hem internet kampanyaları ile çok sayıda akıllı telefon satışını yaptı. Avrupalı olmasının güzel yönü bu olsa gerek.

• quote:

quote:

quote:

Bende HD2 almıştım taahütsüz olarak ama. Android yükledim şuan sıkıntısız şekilde. Sadece EVO 3D yi merak ediyor ve bekliyordum ama Turkcell bu kadar cimri davranırsa bu ürünü nasıl satışını yapacak merak ediyorum. HTC, Vodafone ile anlaşarak aslında çok güzel yaptı. Hem konuşma hem internet kampanyaları ile çok sayıda akıllı telefon satışını yaptı. Avrupalı olmasının güzel yönü bu olsa gerek.

Hd2 den memnunmusunuz: microsoft işletim sistemi olduğu için ben de düşünüyorum 0 veya 2. el:

düzgün bir cihaz bulamadım henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

quote:

quote:

quote:

Hd2 den memnunmusunuz: microsoft işletim sistemi olduğu için ben de düşünüyorum 0 veya 2. el:

düzgün bir cihaz bulamadım henüz

Merhaba; HD2 HTC'nin çıkardığı en ilginç cihazlardan bir IOS hariç neredeyse tüm işletim sistemleri Port edildiği için seç beğen al android windows mobile 7 ne istersen onu yükleyebiliyorsun cihaza , bende şu an andriod'le kullanıyorum temizini ucuza bulursan kaçırma derim ama ben işletim sistemi yükleme işi ile uğraşamam dersen hiç bulaşma android cihazlardan birini al...saygılar

• Şartlar nedir, maliyeti nedir bu cihazın biraz bilgi verebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Şartlar nedir, maliyeti nedir bu cihazın biraz bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba;http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Htc-Evo-3D-(Shooter)-Kampanyasi.aspx bu adresten kampoanya detaylarını öğrenebilirsiniz..Saygılar
  • cihazı haftasonu darty de görmüştüm cihaz incelemek isterseniz varsa yakınınızda bir darty mağzasına uğrayın derim .
  • quote:

quote:

Merhaba;http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Htc-Evo-3D-(Shooter)-Kampanyasi.aspx bu adresten kampoanya detaylarını öğrenebilirsiniz..Saygılar

Peki sizce degermi? Pil omru nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Peki sizce degermi? Pil omru nasil?

Merhaba...pil ömrü tipik android telefonlar gibi 1730 mh olmasına rağmen çok kurcalarsan 1 gün yoksa 2 gün dayanıyor, değermi dersen bu senin tercihlerine kalmış biraz ben aslında sensation düşünüyordum ama Turkcell bu cihazı bir türlü kampanya'ya dahil etmeyip Evo'yu kampanya yapınca ona yöneldik, ama memnunum cihazın eksiği yok fazlası var, oldukça stabil çalışıyor android 2.3.4 kilitlenme vs o kadar kurcalamaya rağmen olmadı , 3d ilginç bir deneyim ama daha çok başları daha bu teknoljinin ancak bu özelliği nedeniyle sensation türü cihazların satışını engellemesin diye video çekimini HD 720 p'de tutmuşlar bu meraklısını full HD çekmiyor diye üzebilir bunun dışında cihaz tok ve sağlam, klasik HTC sağlamlığı, istersen cihazı bir mağazada bir kurcala değip değmeyeceğine daha iyi karar verirsin...Saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.