Şimdi Ara

Turkcell Çok Önemli Ne Olur (0534)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
26.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar daha önce de yazdığım gibi telsim i 1997 den beri kullanıyordum ama son 1 yıldır yaşadığım sorunlar işlerimi aksatmaya başladığı için 01.01.2008 tarihinden itibaren faturalı hattımı kapattırdım tüm kapanış,fatura,borç varsa ödeyip temizledim.Artık vodafone ile hiçbir işim kalmadı.Dün bir turkcell extra ya gidip kontorlu hat aldım.0536 ve 0535 li aradım ama bulamadım hep 0534 var.Ben de 0534 aldım ama sanki içime sinmedi gibi numara da 0534 237 32 ** tarzında sizce nasıl hala üni de tek dersten kaldığım için okuyo gözüküyorum bu yüzden kampüscell li de oldum bana su turkcel li birz anlatırmısınız cünkü telefonumu aldığımdan beri hiç numaramı değiştirmemiştim hep telsim liydim.Bi de su 534 prefix nasıl sizce?

• Yapay Zekanın Yanıtı

0534 Hangi Hat: Turkcell Çok Önemli

0534 ile başlayan telefon numaraları Turkcell'e aittir. Bu numaralar, Türkiye'de Turkcell tarafından sağlanan GSM hizmetlerine kayıtlıdır.

0534 numaraları hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Turkcell'in çeşitli tarife ve paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarına uygun olanı seçebilirsiniz.

0534 numaralarıyla yurt içi ve yurt dışı aramalar yapabilir, mesaj gönderebilir ve veri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Turkcell'in sunduğu ek hizmetler ve uygulamalardan da faydalanabilirsiniz.

Özetle, 0534 ile başlayan telefon numaraları, Turkcell tarafından sağlanan GSM hizmetlerine aittir ve bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Normal Turkcell'den farkı yok. Aynı Turkcell. Artık 535, 536, 537, 538 numaralar kalmadığı için 534'e döndüler. Kazıktır biraz söyleyim. Fiyatların maşallahı var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: damdakiciplakadam

arkadaslar daha önce de yazdığım gibi telsim i 1997 den beri kullanıyordum ama son 1 yıldır yaşadığım sorunlar işlerimi aksatmaya başladığı için 01.01.2008 tarihinden itibaren faturalı hattımı kapattırdım tüm kapanış,fatura,borç varsa ödeyip temizledim.Artık vodafone ile hiçbir işim kalmadı.Dün bir turkcell extra ya gidip kontorlu hat aldım.0536 ve 0535 li aradım ama bulamadım hep 0534 var.Ben de 0534 aldım ama sanki içime sinmedi gibi numara da 0534 237 32 ** tarzında sizce nasıl hala üni de tek dersten kaldığım için okuyo gözüküyorum bu yüzden kampüscell li de oldum bana su turkcel li birz anlatırmısınız cünkü telefonumu aldığımdan beri hiç numaramı değiştirmemiştim hep telsim liydim.Bi de su 534 prefix nasıl sizce?

hayırlı olsun kardeşş.....

• Belki operatörlerin en acımasızı ama en kaliteliside diyebilirim. Öyle ahım şahım eyvallah dedirten kampanyalar bekleme :) Ufak tefek şeylerle mutlu olmaya bak :)

Bende 539 lu hat var ve ne olursa olsun değiştirmem bu hattımı :) Dünyanın en kazık operatörü bile olsa değişmem :) Numaram çok kıyak bi numara :)

Ayrıca sorun olarak topic açılan bi çok olay kullanıcıların kendi dikkatsizliğinden dolayıdır. Hepsine inanma ;)
  • Telefonun destekliyorsa messengerı kur subata kadar bedava mesajlaş yoksa her türlü turkcell pahalı. he birde ayda 250 kontür üzeri garantiyse hepsi bir de avantajlı. KAmpüs hikaye ..
  • o hattı başkasına sat.

sonRA AVEAYA geç,
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilalalkan

o hattı başkasına sat.

sonRA AVEAYA geç,

bnde ona benzer bisi yaptım sizin yorunları okuyunca kardesim avea nın ilk abonelerinden yani aycell li bi arayım dedim bi anda 8 kontor attı bu ne ya dedim gittim az önce turkcell extraya kaptatırdım zaten hatta verdiğim para 8 ytl idi oradan cıkıp avea bayisine gittim kendime faturalı bir avea ladım 0506 373 36 ** şeklinde aldım bir de basın tarifesinden açtırdım.Sarı basın kartım varda.Yarın açılacak bakalım ne olucak 1 hafta deneyip görücam
  • Bizim burda 534 lü hatı bedava dağıtıyorlar. Sİzdede varmı böyle bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ____N4Z1F____

Bizim burda 534 lü hatı bedava dağıtıyorlar. Sİzdede varmı böyle bişi

Sizin ora nere??
  • Konya Profilden de öğrenebilirdin.
  • turkcell bedava da hat dagıtsa parasını sonradan kat be kat alacagını cok ıyı bılıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: alcilpolple

turkcell bedava da hat dagıtsa parasını sonradan kat be kat alacagını cok ıyı bılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ____N4Z1F____

Bizim burda 534 lü hatı bedava dağıtıyorlar. Sİzdede varmı böyle bişi

işe yaramadı için olabilir
  • hepsi aynı hepsi. bi farkı yok

bi de operatörler konusuna gelince onların da hepsi aynı tek fark turkcell aleni aleni inletiyor insanı (fazlasını yazamadım terbiyem müsaade etmedi diğerleri çaktırmadan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.