Şimdi Ara

TÜRKİYENİN EN DOLANDIRICI MİLLETİN PARASINI YİYEN FİRMASI MARKOM BU FİRMADAN KESİNLİKE UZAK DURUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BABAMLA ANLAŞARAK BİR SİSTEM ALMAYA KARAR VERDİM SALAK GİBİ GİDİP PARÇALARIN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ MARKOMSHOP.COM ADRESİNDEN ŞİPARİŞ VERDİK AĞUSTOSUN 21 İNDE MAİL ORDER İLE SİPARİŞİ VERDİK AH YAPMAZ OLAYDIM AĞUSTOSUN 25 İNDE ÖDEME İŞLEMLERİ TAMAMEN BİTTİ.PARÇLARI BEKLEMYE BAŞLADIK BEN NETTEN SİPİRİŞİ HERGÜN KONTROL EDİYORUM AMA HALA HAZIRLANIYOR DİYOR 3 , 4 DEFA TELEFONLA ARADIM TEMİN EDİLİYO DEDİ SÖYLEDİDE SÖYLEDİ ........
    GELDİK AĞUSTOSUN 29 UNA BEN ÇOK SIKIŞTIRDIM ARTIK OLMUCAKSA İPTAL EDELİM DEDİM BİZ SİZİ ARICAZ DEDİLER 15:30 CİVARI ARADILAR BİZ BUNLARI TEMİN EDEMİYORUZ İŞE BAK ŞİMDİ SEN SEKTÖRDE 10 YIL DOLDURMUŞSUN VEDE ŞU PARÇLARDAN( ASUS P5Q, E8500, seagete 250gb ,lg l222ws )BİRİNİ BİLE TEMİN EDMİYORSUN BU KADAR SALAK BİR FİRMA OLURMU YA BİR TANESİNİ BİLE TEMİN EDMİYORSUN VEDE BU ÜRÜNLER STOKLARDA VAR GÖSTERİLİYO. FİRMADAKİ ŞEREFSİZ AYKUT BEY ŞİPARİŞİ İPTAL EDELİM DİYOR BENDE TAMAM DİYORUM VE SİPARİŞİNİZ İPTAL EDİLDİ DİYOR. EYLÜLÜN İLK HAFTASI ARIYORUM GERİ ÖDEME NİYE YAPILMADI DİYE BU HAFTA İÇİNDE YAPILACAK DİYOR. EYLÜLÜN 11 DE ARIYORUM NEDEN HALA YAPILMADI DEDİM VE BANA RAMAZAN BAŞLADI 17:00 KAPATIYORUZ DEDİ OLUN SİZİN GİBİ DOLANDIRICI ORUÇ TUTSA NOLUR KAFİR HERİFLER.BANA BU KONU HAKKINDA FİKİR VERİN LÜTFEN . BU FİRMAYALA SORUN YAŞAYAN BENLE TEMASA GEÇSİN

• Geçmiş olsun... Babam kesinlikle internetten alışveriş yapmıyo. Bizde internetten ram-hard disc- ekran kartı alcaktık ama...
  • hacı hata etmişsin be. Nette kimseye güven olmaz
  • Bunlar bir telefonla hallolcak isler degil,tüketici haklarina basvurmak en iyi yoldur burda.
  • Sıcak fırsatlar bölümünde 1 ay önce bile markom için uyarılar vardı demek ciddiymiş,geçmiş olsun
  • bende laptopuu markomshopTAN aldımm..........
    neysekı ucuz atlatmısım...................
  • quote:

Orjinalden alıntı: guardofmylife

Bunlar bir telefonla hallolcak isler degil,tüketici haklarina basvurmak en iyi yoldur burda.

+1
  • Arkadaşlar haklısınız ama yapacak birşey yok bu sorunu nasıl halledebiliriz onlarla ilgili çözüm yolu yazarsanız seviniriz ben sınıf arkadaşıyım o meşgul oldugunda ben cevaplarım hani sen kimsin denmesinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.