Şimdi Ara

türktelekomdan istediğimiz numarayı alabilirmiyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kolay gelsin ,yeni firma kuruyorumda dahili numaram cep numaramla aynı olsun istiyorum türktelekomdan istediğim bir numara numarayı alabiliyormuyuz.örneğin 0212 827 15 .. gibi (burdaki 827 0800 numaralardan değil normal dahili numranın başlangıcı istediğim numra 827 başlıyorda)yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

• Telekomda tanidigin varsa ve istedigin numaranin ilk 3 hanesi kullanimda ve geri kalan 4 hane baskasina ait degilse alabilirsiniz.
  • öncelikle bulunduğun santralin 827 ile başlayan numara vermesi lazım. (her semtin / ilçenin ilk üç numarası bellidir. örneğin 8XX lü numaralar avrupa yakasında beylikdüzü tarafında vardır) tabi daha sonra geri kalan son dört rakamı da başka biri kullanmaması lazım. işin çok zor diyebilirim...
  • şu an için her ne kadar teoride numara taşıma başladıysada pratikte pek bir ey göremesekte ilerleyen dönemlerde olma ihtmali var .bu numaranın son 4rakamı kullanılmamakta ,mekan konusunda bir sıkıntı var .ben örneğin fatih te oturuyorum diyelim ,beylikdüzü telekom bu konuda bana yardımcı olamazmı en azında numrayı alıp benim normal telefona yönlendirse ilerliyen dönemlerde numrayı taşırız diye düşünüyorum.
  • malesef tanıdığım yok ilk 3 hanesi 827 geri kalanlarda kullanımda değil,ama burdan tanıdık edinebilirmiyim bilmiyorum yada yardımcı olacak bir arkadaş çıkarsa emeğinin karşılığını veririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.