Şimdi Ara

tv-out çıkışlı ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim kuzende p3 500 civarı bi pc var onu tv ye bağlamak istiyoruz tv gerekli çıkışları sağlıyo fakat ekran kartının tv-out çıkşı yok malesef bu durumda tek çare yeni bi ekran kartı alcaz bunun için tavsiyelerniz olursa sevinirim ben bi kaç tane baktım ama fiyatlar pahalı şöle bu donanıma uygun bişey tavsiye edebilecek birisi varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

• http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81271&productid=bd46647 oyun oynamayacaksan bu ekran kartı yeterli tv out çıkışı var eğer oyun oynayacam diyosan palit fx500 al ama ramininde yüksek olması gerekli bende p3 600 384mb sdram palit fx5500 ekran kartı vardı gta vice city i 1024*768 çözünürlükte neredeyse hiç takılmadan oynayabiliyordum ama o bilgisayar palitin hakkını veremez sen 64mb olanı al yeter onun sıfırınıda bulamazsın herhangi bir bilgisayarcıya git illaki ellerinde 2. el tv out çıkışı olan bir ekran kartı vardır bulmak çok kolay 20-30 lira arası bir fiyata alabilirsin tahminlerime göre

• tv'ye bağlayacaksan iyi bir görüntü için ekran kartının kaliteli olması gerekir...
  • arkadaşlar benim kuzende p3 500 civarı bi pc var onu tv ye bağlamak istiyoruz tv gerekli çıkışları sağlıyo fakat ekran kartının tv-out çıkşı yok malesef bu durumda tek çare yeni bi ekran kartı alcaz bunun için tavsiyelerniz olursa sevinirim ben bi kaç tane baktım ama fiyatlar pahalı şöle bu donanıma uygun bişey tavsiye edebilecek birisi varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

BENCE FAZLA OYUN OYNAMIYORSANIZ VE TV OUT EKRAN KARTI İSTİYORSANIZ TAM SİZE GÖRE BİR EKRAN KARTI.OYUNLARDADA ÇOK İYİ PERFORMANS SAĞLIYOR.ATİ RADEON 9600XT AL BENCE.BENDE VAR VE MÜKEMMEL. TAVSİYE EDERİM.
  • kardeşler mainboard ta agp slot yok pci olması gerekiyo sis chipset li bi ankart baya eski

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAKULE -- 19 Haziran 2006; 2:11:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.