Şimdi Ara

Twitter'da Çevre Oluşturmak İçin [YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan twitterda 22 takipçim var acaba bu sayıyı saçma programlar kullanmadan yada 'takip edeni takip ederim' aptallığından uzak şekilde nasıl artıra bilirim ?

• Donanımhaber'de avatarının altına twitter butonu koy. İnsanlarla konuştukça takip ediyorlar.

Az ve öz tweet at, milletin anasayfasını çamura bulama.

Check-in falan yapma.

İletişim bilgilerini eksik tutma, insanlar seni her platformdan bulsun. (Misal, her yerde ozikoyum eğer birinde kamuran olsaydım belki de bazıları bana ulaşamayacaktı.)

Ayrıca tweetlerini gizlersen daha az kişiye hitap edersin, öyle mahalle popisi olmak için mehzebi açmak gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa vadede zor o iş. Güzel bir profil oluştur, kendi resmin olsun. Belli bir çizgin olsun. Siyasi olabilir, komikli şeyler olabilir, aşklı meşkli şeyler olabilir vs. Arada günlük yaşantından şeyler paylaş. Günün en yoğun saatlerinde tweetler at, akşam saatleri gibi. Her gün tweet at 1-2 tane en az. Ama dakikada 50 tweet atıp kafa şişirme, basarlar unfollowu. Gündemdeki başlıklara tweet atabilirsin, takipçi gelmese bile fav alırsın. İlk başlarda takip edeni takip ederim olayına girerek biraz çevre yap. Sırtımı kaşıyanın sırtını kaşırım tarzı bir ortam var çünkü. Seni takip etmeyen ve ya timeline'ın içine edenleri takibi bırakırsın zaten. Twitter'da fenomen ya da ünlü kişilere kendini takip ettirebilirsen köşeyi dönersin. Ünlü kişileri takip edip onlara mention at. Takip etmese bile RT'ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Donanımhaber'de avatarının altına twitter butonu koy. İnsanlarla konuştukça takip ediyorlar.

Az ve öz tweet at, milletin anasayfasını çamura bulama.

Check-in falan yapma.

İletişim bilgilerini eksik tutma, insanlar seni her platformdan bulsun. (Misal, her yerde ozikoyum eğer birinde kamuran olsaydım belki de bazıları bana ulaşamayacaktı.)

Ayrıca tweetlerini gizlersen daha az kişiye hitap edersin, öyle mahalle popisi olmak için mehzebi açmak gerekiyor.

çaktım follow standart benim dostum eksiklerim neler ?

• mention atarken nelere dikkat edilmeli?
  • Trollukte iyi prim var kendimden biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    hiç çekinmeden yapıyon mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakankyhn

Kimden çekineyim ki kimse beni tanımıyor en iyi tarafi da bu heralde anonim olmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Kimden çekineyim ki kimse beni tanımıyor en iyi tarafi da bu heralde anonim olmak

anonim olunca basit ama ben kendi resmimi ve adımı kullanıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

anonim olunca basit ama ben kendi resmimi ve adımı kullanıyorum

O zaman zor işte yani onbinlere ulaşman imkânsız gibi. Ucyuz besyuz takipci olur en fazla okuldan mahalleden cevrenden gelenlerle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim takip edeni takip edeceksin ; sende birini takip ettiğinde o da büyük ihtimalle dönecek... dönmezse unfow.com a girceksin orda takip etmeyenler menüsünde seni takip etmeyen ama senin takip ettiğin kişileri unfollow yapacaksın :) 3 bin 700 civarı takipçim var :DD 1 yılımı doldurmak üzereyim....
  • ben sömestr tatilinde başlamıştım 24.000 takipçim var.unfow.org'u kullanıyordum sonradan yeni bi site buldum oradan unf yapıyorum daha kolay tweepi.com
  • Takip edeni takip falan etmiyorum 129-130 takipçin var 2012'den beri kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xWRIOOM

Takip edeni takip falan etmiyorum 129-130 takipçin var 2012'den beri kullanıyorum.

neden yapmıyorsun
  • Neden tanımadığım adamın saçma sapan aşk tweetlerini okuyayım ki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.