Şimdi Ara

Tyt matematik kaynak önerisi xd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tyt matematikte ilk matematiğin ilacı çözdüm şimdi de full matematik çözüyorum sizce 1 tane daha orta-zor arası bir kitap çözmeli miyim yoksa denemeler üzerinden mi ilerlemeliyim?

• Bs tyt
  • Çözeceksen endemik sb çok geliştirir
  • Mat ilacı kaç günde bitti hocam bir de çözülesi bir kitap mı ?
  • toniel T kullanıcısına yanıt

knk göründüğü gibi zor değil ama cebir yetebeğini fazla geliştirmez

• BaranYilmazX kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi karekök 0ı bitirince 345 ve mat ilacı mi gitsem yoksa sadece 345 mi malum zaman da az kaldı nasıl yetiştiricem bilmiyorum konularım eksik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toniel -- 8 Aralık 2020; 23:48:33 >
  • knk konun eksik ise eyup b pdflerini çıkar ve dinle mat ilacı felan almana büyük oranda gerek kalmaz sonra 345 den git ben konu dinlemeden sb ye geçtim pişmanım açıkcası

• BaranYilmazX kullanıcısına yanıt

Hocam telegram var mı ordsn konusalım

• quote:

Orijinalden alıntı: toniel

Hocam şimdi karekök 0ı bitirince 345 ve mat ilacı mi gitsem yoksa sadece 345 mi malum zaman da az kaldı nasıl yetiştiricem bilmiyorum konularım eksik

kendini strese sokarsan daha kötü olur stres yapma çok zaman var düzenli disiplinli çalışmayla yetişir 6 7 ay az süre değil yeterki vakti boşa harcama çok çalışarak başarırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: generation z

kendini strese sokarsan daha kötü olur stres yapma çok zaman var düzenli disiplinli çalışmayla yetişir 6 7 ay az süre değil yeterki vakti boşa harcama çok çalışarak başarırsın

Alıntıları Göster

Mesajınız için teşekkürler hocam. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: toniel

Hocam telegram var mı ordsn konusalım

discord var telegram yok

• toniel T kullanıcısına yanıt

kanka cebir yeteneğini geliştriyo arada yeni nesi sorular var ama çok zor değil kolay orta seviye kitabı 1 ayda bitirdim bne

• başka önerisi olan? up

• Caveira kullanıcısına yanıt

fotoğrafını R6 Caveira yap

• Hocam Ben 11im de klasik kaynak arıyorum endemik uygun mudur? Endemik-bilgi sarmal Karekök arkasindayim karekök zor galiba onu yazın çözerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.