Şimdi Ara

TYT NASIL BU KADAR OYNAR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İKİ GÜN ÖNCE 100+ DÜN 90+ BUGÜN İSE KURUMSAL BİR DENEMEDE 60 NET YAPTIM. ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM, DENEMEDE BİRAZ ZORDU(165DK YA UYGUN) VE SONUÇ REZALET GELDİ. NE YAPMAM LAZIM? MEZUNUM VE GERÇEKTEN ÇÖKMÜŞ GİBİ HİSSEDİYORUM, NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM? LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

• önceki denemeleri nerede çözdünüz? bu denemeyi kaç dakikada çözdünüz hocam bir de sınavı yapmanızı engelleyecek bir etken var mıydı (ses uykusuzluk vb)
  • kimyasiz K kullanıcısına yanıt

hocam önceki denemeleri kütüphanede insan içinde çözdüm, bugünde dershanedeydim, önceki denemelerimde 135 dk tuttum son 30 dk döndüm sınavı, bugün de 165 dakikamı kullandım. Sınavı yapmamı engelleyecek bir atmosferde yoktu açıkçası.

• mrcmsl kullanıcısına yanıt

bence sınavı çözümleri izlemeden önce bir defa daha çözmeyi deneyin ve kendinizi dürüstçe "bunu şimdi yapabiliyor muyum?" diye değerlendirin. sonra gerekli konu tekrar vb çalışırsınız.

• limit miydi usta

• pek gerçekçi gelmedi
  • normaldir benim öyle bir oynuyor ki. 111 yapıp iki güne 80 yaptığım var hala da öyle. düzelmezse net mezunum :D
  • ilkbinegirecekadam İ kullanıcısına yanıt

hocam peki bu sizin denemeye girdiğiniz ortama, sınavın zorluğuna ya da işte dıştaki herhangi bir faktöre mi bağlı oluyor yoksa sebepsizce mi böyle oluyor?

• yani 100 net yapıyorsun ama 60 nasıl düştüğünü anlamıyormsun :DD PEKİ..
  • noobodynow kullanıcısına yanıt

dış seslere oldukça alışığım. uykum varsa ve o an havam yoksa patlıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.