Şimdi Ara

Tyt netleri nasıl artar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba öncelikle.25kdan mezuna kaldım.2018 tytde 90 net yaptım.Genel ortalamam da 90-95 civarı.Tyt matematikte 36 ortalamam var ama diğer üç dersten net artıramıyorum.Türkçede paragraf ve yazım kurallarında sıkıntı yaşıyorum sosyalde ise tarih ve coğrafyam kötü gerçekten.Feni yapabileceğimi düşünüyorum aytnin etkisiyle.Türkçe ve sosyal için ne yapabilirim lütfen benimle paylaşır mısınız?

• Up
  • Up
  • Hocam coğrafya için youtubedan not cikararak çalış bence gayet iyi kanallar var deniliyordu.
    Turkce icin ise paragrafin kotuyse gunluk 2 test paragrafi sure tutarak cozmeni oneririm. Bu seni bayagi gelistirir. Ayrica gece yatmadan once 30 dk kadar kitap okumak da her ders icin cok iyi olur.
    Yazim kurallari icin onerebilecek bir sey bilmiyorum ama calistikca duzelir herhalde
  • Çok teşekkürler.
  • Sistem o kadar kötü ki.Bir sayisalci 40 turkce sorusu ve 20 sosyal sorusu.Bir sozelci 40 matematik ve 20 fen sorusu. Bir Yabanci dil ogrencisi ise 40 matematik, 40 turkce , 20 sosyal ve 20 fen yapmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliemre35 -- 19 Kasım 2018; 17:35:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliemre35

Sistem o kadar kötü ki.Bir sayisalci 40 turkce sorusu ve 20 sosyal sorusu.Bir sozelci 40 matematik ve 20 fen sorusu. Bir Yabanci dil ogrencisi ise 40 matematik, 40 turkce , 20 sosyal ve 20 fen yapmak zorunda.
    İnan bana bundan dolayı geçen sene saçımda aklar çıktı.Matematiği istediğin kadar iyi yap sosyali iyi olan birisi rahatlıkla seni geçebiliyordu.
  • O kadar sene boşuna mı ders görüyor.tabi yapmak zorunda olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D45810E99

O kadar sene boşuna mı ders görüyor.tabi yapmak zorunda olacak
    Yapmak sorun değil bir sayısalcının bir matematik sorusu ile bir sosyal sorusunu çözdüğünde aldığı puanın eşit olması sorun.
  • O yüzden standart sapma icat edildi ya kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.