Şimdi Ara

Ucuza Tıpalı veya kapaklı Cam şişe bulmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Şu sıralar biraz Alkol yapımına sardım ancak depolama benim için büyük sorun. İçkileri koyabileceğim Cam şişe arıyorum. Nette baktıklarım genelde çok pahalı sırf bir boş şişe için 20 lira veremem.

• Ikeaya bak.

Bu arada ne yapiyorsun? ey gidi günler bende kücükken dedemle bogma raki yapardik, kocaman pisirme sistemimiz vardi. artik ne sistem kaldi nede dedemde o eski güc :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich Engels -- 21 Eylül 2014; 14:46:31 >
  • Dandik sarap al bi tane ver arkadasina icsin
  • Friedrich Engels kullanıcısına yanıt
    Kırmızı Şarap Hocam. Birde becerebilirsem likör.

Rakıyı hangi meyveden yapıyordunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crossguard

30 kuruşa beypazarı maden suları al. onları iç sonra doldur içlerine.metal kapak için makine oluyo.breaking bad izlediysen orada hank'in kullandığı şişe kapatma aleti kullanıyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 21 Eylül 2014; 14:52:57 >
  • Öneriniz için teşekkürler ama bana şeffaf ve berrak olması lazım şişenin. o kapatma aleti falanda biraz yaş iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krother

kayisi, birazda erik.

sarapta yaptim aslinda. seker ölcerin varmi? yüzde 20de kal o zaman güzel oluyor sarap.

sarabi siselemek yerine damacanaya doldur, ordan siselere gecersin. 36 liraydi 19 litrelik cam damacana + su.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich Engels -- 21 Eylül 2014; 15:07:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

quote:

kayisi, birazda erik.

sarapta yaptim aslinda. seker ölcerin varmi? yüzde 20de kal o zaman güzel oluyor sarap.

sarabi siselemek yerine damacanaya doldur, ordan siselere gecersin. 36 liraydi 19 litrelik cam damacana + su.

Alıntıları Göster
    sırma, pınar , reina gibi markalar 1 ltlik cam şişede su satıyorlar .

en pahalısı reina o da 2,70. ben aldım şimdi o şişelere damacanadan doldurup içiyorum evde

• Friedrich Engels kullanıcısına yanıt
    Şeker ölçerim yok ama gerekirse alabilirim. Yüzde yirmi derken bu oran su şeker oranı mı?

Zaten Plastik damacanada yapacaktım ilk 3 ayı. Plastik Cam çok farketmez sanırım nasıl olsa oda sıcaklığında bekliyor?

quote:

Orijinalden alıntı: The Sheeper

sırma, pınar , reina gibi markalar 1 ltlik cam şişede su satıyorlar .

en pahalısı reina o da 2,70. ben aldım şimdi o şişelere damacanadan doldurup içiyorum evde

Sağolun Hocam onlara da bakayım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossguard -- 21 Eylül 2014; 15:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

quote:

kayisi, birazda erik.

Alıntıları Göster
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-DIY-Round-250ml-big-Clear-plastic-bottle-250cc-PET-bottle-with-aluminum-cap-cosmetic/1482185757.html

20 tanesi 25.62 dolar. tanesi 3 lira bile etmiyor.

birde şöyle mantarlı var

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-300G-bath-salt-Bottle-300ml-powder-plastic-bottle-with-cork-bath-salt-jar-with/1511367136.html

10 tanesi 30.56 dolar. bununda tanesi 6.85 falan

• muskeder kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar çok küçük ama Bana en az 500 ml lazım Tercihen 1 Lt. Ayrıca Plastikmiş.

Zaman ayırdığın için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossguard -- 21 Eylül 2014; 15:23:34 >
  • quote:

Hocam bunlar çok küçük ama Bana en az 500 ml lazım Tercihen 1 Lt. Ayrıca Plastikmiş.

Zaman ayırdığın için sağol
    1lt lik içki şişesi olmaz. 1lt lik kavanoz olur, onunda kapağının altına bir naylon geçirirsen uzun ömürlü kullanırsın.

aliexpresden glass bottles diye aratırsan çok çeşit çıkıyor, belkide 500ml falan bulabilirsin.
  • Damıtmak için bakır imbik kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

1lt lik içki şişesi olmaz. 1lt lik kavanoz olur, onunda kapağının altına bir naylon geçirirsen uzun ömürlü kullanırsın.

aliexpresden glass bottles diye aratırsan çok çeşit çıkıyor, belkide 500ml falan bulabilirsin.

Sağolun hocam bakayım bir.

quote:

Orijinalden alıntı: Sigmund Freud

Damıtmak için bakır imbik kullan

Bakır imbik satan yer bulamadım bildiğiniz biyer var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

Sağolun hocam bakayım bir.

quote:

Orijinalden alıntı: Sigmund Freud

Damıtmak için bakır imbik kullan

Bakır imbik satan yer bulamadım bildiğiniz biyer var mı?

Alıntıları Göster
    konu nereden nereye gelmiş imbik ve malzeme için hammedecim.com sitesinden faydalanın . şişede paşa bahçe vidalı plastik kapak 10 adet 22 tl

• (Bkz: breaking bad)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

(Bkz: breaking bad)
    kürtaj çözüm olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğuştan Ninja

kürtaj çözüm olabilirdi

Alıntıları Göster
    köpeköldüren şişesi işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

köpeköldüren şişesi işe yarar

Alıntıları Göster
    adese varsa yaşadığın 1.60a satılıyor.dün aldım.1 litre tıpalı ve cam.oldukça güzel bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

adese varsa yaşadığın 1.60a satılıyor.dün aldım.1 litre tıpalı ve cam.oldukça güzel bir şey.

Alıntıları Göster
    Sistemini bilmem ama biz 5 kavanoz kahve likörü yaptık, bildiğin cam kavanozlarda beklettik, çalkaladık vs.. Sonra sırma su aldık cam şişelerden, su illaki içiliyor, huniyle şişelere aktardık. Bu tip şişeler paşabahçe - güral cam(lav) gibi firmaların fabrika satış mağazalarından temin edilebiliyor. koliyle satıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.