Şimdi Ara

ULUDAĞ - OSMANGAZİ - AKDENIZ ? (TIP )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler tercih için akıl danışacaktım.

Mf-3 Sıralama 4095. Tıp fakültesine gitmek istiyorum.Öncelikle Bursa Uludağ yazacağım inş. geçen sene 4050 ile kapatmış.Ancak bunun gelme olasılığı mağlum zor.Bursa nın hemen altına ne yazacağıma karar veremedim.Bütüm görüşlere açığım.Şehir olanakları,yurtlar , eğitim , ortam...

Eskişehir Osmangazi Üniv. Tıp Fkt. 2010 Taban sıralama 4520.

Antalya Akdeniz Üniv. Tıp Fkt. 2010 Taban sıralama 5070.

'' Sen bunlara değilde şuraya git '' gibi önerilere de açığım..

• sınırda gibi gözüksen de bursanın geleceğini düşünüyorum.bence osmangazi den sonra çukurovayı da yazmalısın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: btr9

sınırda gibi gözüksen de bursanın geleceğini düşünüyorum.bence osmangazi den sonra çukurovayı da yazmalısın..
    uludağ gelirse kesinlikle uludağ sonra akdeniz sonra meram tıp bu üç tıpla aynı sınıfta değil osmangazi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onami

uludağ gelirse kesinlikle uludağ sonra akdeniz sonra meram tıp bu üç tıpla aynı sınıfta değil osmangazi

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtpz16 -- 11 Ağustos 2011; 1:03:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtpz16

...

Alıntıları Göster
    Uludağ tabiki de. Ben de seneye orda olcam büyük ihtimal :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker2323

Uludağ tabiki de. Ben de seneye orda olcam büyük ihtimal :):)

Alıntıları Göster
    Yorumlara teşekkürler.Ama daha fazla düşünce , yorum lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: st0p_me!

Yorumlara teşekkürler.Ama daha fazla düşünce , yorum lütfen :)

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtpz16 -- 11 Ağustos 2011; 1:04:15 >
  • akdenizin kampüs mükemmel ortam mortam iyi osmangazinin de eğitimi iyi eğitime bak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: trizor

akdenizin kampüs mükemmel ortam mortam iyi osmangazinin de eğitimi iyi eğitime bak bence
    osmangazide pdö varmış iyi düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timsahıngözündekiyaş -- 30 Temmuz 2011; 1:09:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahıngözündekiyaş

osmangazide pdö varmış iyi düşün.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtpz16 -- 11 Ağustos 2011; 1:04:35 >
  • quote:

...

Alıntıları Göster
    ben sadece dokuz eyll ve samsunda var sanıyodum ama araştırdıkça çıkıyo bayağı yerde varmış okuyanlar zorluyo diyor ama belki zevkli bile olabilir grup halinde araştırma falan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahıngözündekiyaş

ben sadece dokuz eyll ve samsunda var sanıyodum ama araştırdıkça çıkıyo bayağı yerde varmış okuyanlar zorluyo diyor ama belki zevkli bile olabilir grup halinde araştırma falan..

Alıntıları Göster
    kesınlıkle biraz arastırırsanız hafif bi alt yapın lolnca kesınlıkle cok zevklı bişi.ah su akdenızın hazırlıgı olmasa bide.ama muaviyet sınavı cok asiri basitmiş .yazanlar korkmasınlar yani

• uludağ olmazsa kesin akdeniz. Hep hayalini kurdum yaşadığım şehrin ünisinde okumak ama olmadı sadece sınavlar için girdim. Ama okumak için güzel bir şehir
  • quote:

Orijinalden alıntı: headshotçı

uludağ olmazsa kesin akdeniz. Hep hayalini kurdum yaşadığım şehrin ünisinde okumak ama olmadı sadece sınavlar için girdim. Ama okumak için güzel bir şehir
    Uludağ ' dan sonra Akdeniz yazmayı düşünüyorum.Eskişehir il olarak iyi ama tıp kötü diye duydum ben de.Bu arada Pdöden biraz bahsedebilir miyiz? Akdeniz üniv. yurtlar nasıl ? Eve çıksam baş edebilir miyim ?
  • quote:

Uludağ ' dan sonra Akdeniz yazmayı düşünüyorum.Eskişehir il olarak iyi ama tıp kötü diye duydum ben de.Bu arada Pdöden biraz bahsedebilir miyiz? Akdeniz üniv. yurtlar nasıl ? Eve çıksam baş edebilir miyim ?

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtpz16 -- 11 Ağustos 2011; 1:04:56 >
  • quote:

...

Alıntıları Göster
    uludağ ve dokuz eylülün hazırlık geçme sınavı nasıldır kolaymıdır kıyaslayabilirmisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: savageness

uludağ ve dokuz eylülün hazırlık geçme sınavı nasıldır kolaymıdır kıyaslayabilirmisniz

Benim geçen seneden Uludağ'ı kazanan bir arkadaşım sınavı geçememişti, ama pek çalışmadığını da söylemişti. 2009'un sorularını buldum, 2-3 haftalık çalışmayla rahatça geçilir gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyinq -- 30 Temmuz 2011; 23:12:41 >
  • quote:

uludağın tek kötü yönü yabancı dile ağırlık vermemesi.sınavıda çok kolay.hiçbir şey bilmiyorsan kalırsın tabide altyapın varsa geçersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_

quote:

uludağın tek kötü yönü yabancı dile ağırlık vermemesi.sınavıda çok kolay.hiçbir şey bilmiyorsan kalırsın tabide altyapın varsa geçersin.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benim Uludağ gelme olasılığı nedir ? Geçen sene 4050 ile kapatmış benim bu yıl sıralama Mf-3 4095.Ben çok zayıf olarak görüyorum.Uludağ'ın hemen ardından Akdeniz yazmayı düşünüyorum.Eskişehir'den vazgeçtim.

• quote:

Arkadaşlar benim Uludağ gelme olasılığı nedir ? Geçen sene 4050 ile kapatmış benim bu yıl sıralama Mf-3 4095.Ben çok zayıf olarak görüyorum.Uludağ'ın hemen ardından Akdeniz yazmayı düşünüyorum.Eskişehir'den vazgeçtim.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtpz16 -- 11 Ağustos 2011; 1:05:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.