Şimdi Ara

Üniversite Fiziği - Tecrübeliler Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mühendislik okuyorum ve 1.sınıf oldum bu sene.
    fizikten korkularım var, konuları da inceledim.
    ben hoca derste anlattıktan sonra mümkünse başka bi yerden de takviye yapmak istiyorum internet üzerinden. lisede olsaydık ekolhoca'dan yardım alıyordum fakat üniversite fiziği için var mı böyle benim yararlanabileceğim bi kaynak?
    özellikle bol soru çözümlü olursa benim için çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: leylailemecnun

arkadaşlar mühendislik okuyorum ve 1.sınıf oldum bu sene.
    fizikten korkularım var, konuları da inceledim.
    ben hoca derste anlattıktan sonra mümkünse başka bi yerden de takviye yapmak istiyorum internet üzerinden. lisede olsaydık ekolhoca'dan yardım alıyordum fakat üniversite fiziği için var mı böyle benim yararlanabileceğim bi kaynak?
    özellikle bol soru çözümlü olursa benim için çok iyi olur

Öyle yerler bulman zor. Onun yerine serway çözümlü alabilirsin fakat diyorum ki geçen yılların çıkmış soruları ve hocanın sınıfta çözdüklerini adam akıllı anlasan yeter. Orası bir üniversite bir yarış alanı değil o yüzden sorular güzel güzel düşünülerek çözülür öyle çözülmelidir.
    Eğer ki konuyu anlarsan sınavda soruları kesinlikle çözebilirsin. Çıkmış sorularla kendini ölç yeterli. Üniversite fiziği öcü değil. Normal bildiğin fiziktir birazcık integral girer onu belki anlaman zor olabilir lisede integral öğretilmediğinden dolayı onun dışında herşey rahat iyidir. Lisedeki gibi 10000000 tane test çöz konuyu bitir olayı YOK. Ki lisede de öyle çalıştıysan hata yapmışsındır.

• teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.