Şimdi Ara

Üniversite okurken bir yandan da açıköğretime başvurulabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilkent Üniversitesinde öğrenim görüyorum. Hep bir köşede felsefe diplomam olsun istemişimdir, bunun için açıköğretim yolunu denemeyi düşünüyorum. Bilkent'te okumaya devam ederken aynı zamanda açıköğretime başvurmak mümkün mü? Mümkünse prosedürü nedir?

• Hem örgün hem de açıköğretim lisans programı okuman mümkün. Yani şu anda aöften dört ya da iki yıllık istediğin bölümü okuyabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.İkinci üniversite diye geçiyor adı.Ben de bu sene başladım.Puan yeterliliği vs. yok zaten,bu bir hak.İster 2 yıllık ister 4 yıllık bir bölüm seçip okuyabilirsiniz.Yani yapacağınız şey sadece başvurup bölümünüzü seçmeniz.
  • Arkadaşlar ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Ek bir soru sormak gerekirse, Allah'ın işine karışmak doğru olmaz ama üniversite sonrası eğitimime Amerika'da devam etmek istiyorum ve tüm emareler bunun bu yönde gerçekleşeceği yönünde. Bu hesapla iki yılım kaldı ve 4 yıllık aöf eğitimine devam etmem mümkün değil gibi gözüküyor. Uzun lafın kısası sormak istediğim AÖF'de üstten ders alınıp alınmadığı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.