Şimdi Ara

Üniversiteyi kazan sana araba alacağım diyen baba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu gerçekleştiren akraba var mı ? Ben kendi imkanlarımla aldım

• Çok bekler düşünen varsa
  • bana Commodore 64 almıştı babam. mekanı cennet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 27 Haziran 2020; 14:39:1 >
  • var tabi olmaz mı,senelik 60 bin lira okul parası ödiyen adamlar okul bitince de c180 alıyor çocuğuna
  • Benim babam almıştı, okul bitti sattık
  • Kendim çalıştım kendi okulumu ödedim. Hayat zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

var tabi olmaz mı,senelik 60 bin lira okul parası ödiyen adamlar okul bitince de c180 alıyor çocuğuna
    ferrari alanda var hocam forumda var mı diye sormuştum
  • Cocuguma universiteyi kazandiginda yurtdisina gondermeyi veya 3 ay yaz okulu hediye etmeyi onerecegim.
  • Üniversite kazandığımda hedef olarak söz yoktu, fakat 2001 senesinde üniye girdigimde peder bey kendine 2001 Vectra sıfır aldı banada 1996 sıfır aldığımız doğan s vermişti onla gidip gelirken 2004 yılında hurda indirimi gelmisti doğanı sattık bana sıfır Palio almıştı devlet üniversitesine sıfır araçla gidip gelmek baya havaliydı
  • Liseden mezun olduğum zaman motor + b ehliyet için yazılmaya gitmiştim motor hevesimdi en azından kendi paramla alabilirim diye düşünüyordum peder ne gerek var araba alırız sana diyerek sadece b almıştım bakarız diye diye yaşlandık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 27 Haziran 2020; 15:0:42 >
  • Var.Özel üniye gönderip sıfır leon fr almıştı full donanım 2016 yılında.Şu an da 400 bin tl değerinde bir aracım var babam sağolsun
  • sadece özel ünidekilerde yok devletlerde öyle şahsen bizim gazi üniversitesinde 180 kişilik sınıfın yarısında araç vardı
  • Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt
    Bu at değil eşşeğin yavrusu
  • Ailenizin durumunu ve babanızı siz daha iyi biliyorsunuz bunu dediğine göre alacaktır.
  • Çocuğu üniversiteyi bitiremeyecek olan babadır.

O arabayı üni bitip bir iş güç sahibi olunca alsa daha makbul olur.
  • blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    Ticaret mi gayrimenkul zengini mi babaniz?
  • atkosturanadam kullanıcısına yanıt
    Ticaret
  • Üni okurken çoğunlukla otobüsle bazen de pederin 20bin tllik arabasıyla gider gelirdim. Ama allah var benden parayı esirgemedi babam da annem de. Şu anda 1 milyon liranın üzerinde değere sahip bir arabam var allaha şükürler olsun. Üni başlayınca babam araba alıcam demişti ama almadı bu arada. İlk cümlede yazdığım gibi otobüs araba karışık gidip geldim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.