Şimdi Ara

Üroloji tedavisi için katılım payı 91 TL mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, geçen sabah çok kötü bir sancı ile uyandım bir - iki saat kıvrandıktan sonra hastaneye gitmeye karar verdim . Ümraniye devlet hastanesine gittim . Acil serviste girişe kayıt yapan kişinin eli o kadar ağır ki 5 dk bekledim sonra acilin oraya kıvrana kıvrana geçip kardeşim yapmasını istedim. Böbreğimde ağır sancı vardı. İlk defa yaşıyordum ve dayanamadım sandalyeye oturduğum gibi düşüp bayıldım. (O halde anca içeri aldılar kıvranırken önümde 5 kişi vardı.) sonra işte iki iğne serum falan derken kendime geldim. Gittim böbrek taşı şüphesiyle bana yarın gel o zaman bakıyoruz böbrek taşına dediler. Ertesi güne randevu alıp gittim benden ultrason istediler. ultrason için randevu talep ettiğimde benden 15 gün sonraya verdiler randevuyu. Ben de küfür edip (hayatta bir kadına küfür etmezdim ama s*** sizin yapacağını işi de hastanenizi de diye bağırdım) ayrıldım hasteneden. Ertesi gün altunizde de bulunan başkent üniversitesi hastanesine gittim. Elimde acildeyken yaptırdığım kan ve idrar tahlilleri de vardı . Muayene için direkt 91 TL yi aldılar. İçeri girdim doktor sordu neyin var anlattım eliyle iki dokundu karnıma ve sırtıma sonra tomografi çekelim dedi beni tomografiye sevk etti. Orada da 242 TL ücret ödedim.

Şimdi sorularım :

1- Muayene ücreti olarak 91 TL fahiş geldi ortalama bu mudur
    2- Tomografi (alt-üst müş) 121 er liradan 242 lira doğal mıdır.
    3- Bugün tomografi sonucunu alıp doktora gösterecem yine 91 TL isterler mi (isterler ise cingar çıkaracam )

Bu sorulara cevap verebilecek biri olursa minnettar kalacağım. Not: Sigortalıyım

• 10 gün içerisinde ki muayenelerden tekrar ücret alınmaz.
    Şahsı kanaatim fazla ücret alındığı yönünde. Hastaneye gittiğiniz zaman detaylı fatura isteyiniz. Detaylı faturaya göre şikayette bulunur ve fazla alınmış miktar var ise geri alırsınız. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.