Şimdi Ara

Uruk hai nin bu kadar popüler olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışarıda sınava giren arkadaşlarıma forumlara bakıyormusun dh. Vs ? dediğimde bakıyorum diyenlerin 2. Söylediği söz uruk hai oluyor daha ben bir şey demeden bunun sebebi nedir bilen varmı

• her konuya yazıyor çünkü, bak 2019ayt'ye; adam milleti trolledi diye ünlü oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenophoctopus -- 23 Temmuz 2018; 1:22:5 >
  • Sınava 3. kez girmesi ve forumda aktif olması?
  • O kim?
  • ismet inönü’nün yiğeniymiş.
  • Aynen ben de karşılaştım bu durumla, youtube kanalı falan aç değerlendir hocam bu popülerliği
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    sallama hocam cengiz ünderin abisiymiş
  • fuat avni diyolla
  • Sallamayın beyler amasya'da yapılan yöresel bir yemek adı.
  • ben hayatımda forum donanımhaberi bilen birisiyle karşılaşmadım
  • baband kullanıcısına yanıt
    Yalan yanlış bilgilendirme insanları İsmail yk nın dansçısıymış
  • Ben hayatimda bugüne kadar beni dhden tanıyan sadece biriyle karşılaştım.Kütüphanede forumda dolaşıyordum.Tahminimce arkadaki turuncu ekranı fark eden karşımdaki arkadaş,sen de mi dhde takılıyorsun diye sordu.Evet dedim,nicki sordu,söyledim hatırlamadı daha sonra profiline girer misin dedi.Girdim ppdeki aragorn resminden tanıdı.İyi bir adama benziyordu.Ben de ona nickini sordum.Misafir olarak takıldığını söyledi.

Yani reelde o kadar iyi öğrencinin bulunduğu ortamlara girdim,çoğu buradan bihaber.Şimdiye kadar tanıyaan tek arkadaş o çıktı.
  • Uruk hai nin bu kadar popüler olması
    azıcık film izleyen kitap okuyan birisi bilir zaten bunda bir şey yok ki ya
  • Hocam hakkımda ne diyorlar,yorumlarım mantıklı mıymış?
  • Forumdaki 3. yılım ben 2 senedir gördüğümün garantisini verebilirim. Sebebi o olsa gerek
    Bir de değer verdiği her adamı konularına çağırır, fikirlerine değer verir ama bunu göstermez. Sessizce kabullenir
  • Ha bir de "Apotemi YGS netleriniz" diye bir konusu vardı, konuya giren mezun olup çıkıyordu
  • 2017 ygs den sonradan beridir forumda takilirim,misafir olarak.Uruk hai ve lys kasan adami bilirim :) 70kdan 8 kya cekis konusu acip duruyordu hep onu orda ogrendim :D urukda her konuda olmasindan dolayi sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Ben hayatimda bugüne kadar beni dhden tanıyan sadece biriyle karşılaştım.Kütüphanede forumda dolaşıyordum.Tahminimce arkadaki turuncu ekranı fark eden karşımdaki arkadaş,sen de mi dhde takılıyorsun diye sordu.Evet dedim,nicki sordu,söyledim hatırlamadı daha sonra profiline girer misin dedi.Girdim ppdeki aragorn resminden tanıdı.İyi bir adama benziyordu.Ben de ona nickini sordum.Misafir olarak takıldığını söyledi.

Yani reelde o kadar iyi öğrencinin bulunduğu ortamlara girdim,çoğu buradan bihaber.Şimdiye kadar tanıyaan tek arkadaş o çıktı.
    Yorumlarına bişey demiyorlar sadece adın akıllarına geliyor.popülersin olm

• Up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.