Şimdi Ara

ürün geri iade sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 Kasım 2015 Salı gunu hepsiburada.com dan Everest Km-810 Siyah Usb 3 Farklı Aydınlatmalı Oyuncu Q Multimedia Klavye + Mouse Set tipi bir oyuncu klavyesi satin daha sonra aradan 2 saat gectikden sonra almak istediğim üründen vaz gectim ürün iptali yapmaya calısırken sitede boyle bir urun olmadığı yazısı geldi bende gelmez direk umursamadm fazla aradan 3 4 gun gecer gecmez urun bana teslim edildi bnde gelmişken bir bakim dedim ürüne actım kapağını beeklediğim gbi değildi bende tekrardan paketledim hepsiburada.com un cagri merkezini arıyarak ürünün geri iadesini istedim onaylandı bana bir kod verdiler sipariş numarması bununla yurt içi kargoya bedewadan yolladım hepsiburada.com ürünü geriya alıp satıcı kişiye gonderdiğinde satıcı ürünü kabul etmedi ve urunun kutusunda yırtıklık var dierek ürünü almayıp bana geri iade etti ürün dun benim elime geri geldi gercektende düzgün bir şekilde gonderdiğim ürünün bas tarafını yırtmıslar artık kargodamı yırtıldı yoksa saticimi yırttı bilmiorm sizce ne yapmalıyım ????[

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.