Şimdi Ara

ÜSTADLARIM EN İYİ ÖZELLİKLİ DSC-t SERİSİ SONY HANGİSİDİR TAVSİYELERİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amatör olarak hep SONY DSC -T serisi kullandım memnunum pratik oluyor.Değiştirmek üzereyim ama çok model çıkmış HD 1080 olan var 780 olan var su geçirmeyen vs. vs en iyi özelliklerin tümünü maximum barındıran hangisidir tavsiye bekliyorum.

• Benim hatırladığım kadarıyla Sony A Serisi vardı ama en son A800-900 Serilerinde çıkış yapmıştır..

bunu daha iyi bilen üstadlarımız yardımcı olacaklardır.
  • merhaba bu makinayı bir incelemeni öneririm.. Sony DSC - TX7

http://www.fotografium.com/Sony-TX7-Sony-canta-4-GB-Hafiza-Kart-Hediyeli_1375.html
  • tx5 derim
    hem diğer t serileri gibi ince ve küçücük hatta en incelerden biri geniş açısı dokunmatik ekranda diğer modelleri ile aynı full hd olmasada hd çekim var 1.5 mt düşmeye -10 derece soğuğa ve 3 mt suya dayanıklı üstelik bu düşmeye donmaya vs. dayanıklı modeller arasında (olympus ve Panasonic) dış görünüm açısından normal bir makinadan farkı yok diğerleri tasarım olarak sırıtıyor .
    kısaca full hd eksikliği(hd çektiği için bence eksik sayılmaz) hariç diğer t serilerinden eksisi yok fazlaca artısı var(düşme donmaya dayanıklılık vs.) üstelik spotta Gİttigidiyorda diğer T serilerinden daha ekonomik fiyata satılıyor.10 mp çözünürlk ilede 12 ve 14 mp lik diğer t lerden iyi çeker zaten düşük ışık için özel sensörüde var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.