Şimdi Ara

Uzaktan kumandalı arabam bozuldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
9.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben bugün BİM'den 50 tlye yiğenime rc jeep aldım kutusunda öyle yazıyor araç bmw x6 bugün aldık eve geldik 1 saat şarzda durdu yiğenim 8 yaşında o kullandı kullandı şarzı bitti şarza taktık o sırada canı sıkıldı arabayı kumandasız manuel bir şekilde oynadı bazen çok hızlı geri ve ileri çekti sonra aradan 3 saat geçti araba çalışıyor şarzı dolmuş fakat sağa sola çevirince kumandadaki yuvarlak şeyi arabanın tekerleği tam dönmüyor tak tak tak sesler çıkıyor sallanıyor sağa sola çevirince düzgün gitmiyor neden olabilir öyle yaptığı için bozulmuş olabilirmi ne yapmalıyım iademi edeyim ne yapayım fişi elimde araba dönmüyor tekerlekler bi düz bi dönüyor öyle öyle oluyor ne yapmalıyız iademi edelim basit bişeyse saat 8 oldu 9 olmadan götürelim çocuk ağlıyor acil yazarsanız sevinirim.

• bu tip araçlar narindir elde sürmeye gelmez. Büyük ihtimal dişli kırıldı veya çıktı
  • benim yapabileceğim birşey varmı fazla anlamam böyle şeylerden iademi edeyim çocuk ağlıyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanadana01

benim yapabileceğim birşey varmı fazla anlamam böyle şeylerden iademi edeyim çocuk ağlıyor ya

valla iade etmek etik değil bilemiyorum size kalmış birşey.

Açın bakın demek isterdim ama toparlayamama ihtimaliniz var.
  • ya uzaktan kumandalı tetiğin anteni plastik gibi bişey uzayan antenlerden değil arabaya doğru tutunca kumandayı sorun olmuyor başka yöne doğru tutarsan sorun oluyor mesela oturduğun yerden süremiyon peşinden dolaşman lazım yiğenim kendi eliyle sürmeden önce her şekilde sürülüyodu değiştireyim yarın en iyisi yapcak bişey yok buda bize tecrübe oldu
  • Arkadaşlar uzaktan kumandalı arabam hatasız çalışıyordu.geçen gün karda sürdüm simdi sağa dönüyor ama sola dönmüyor sizce hangi parçası arzalanmıştır yada nasıl tamir edebilirim söylerseniz mutlu olurum.
  • süleyman sefa S kullanıcısına yanıt
    içini açıp fotoları eklemen lazım ama genel o motora bağlı s8050 gibi transistörün değişimi lazım..
  • Şarjı bitmiş sen tam şarj etmemişsin ilkinde 12 saat bir şarjda dursun sonra bitince tam doldurup kullanırsın.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    8550 taktım şimdi hem sağa hem sola dönmüyor
    @kadircitak
    ortada 5-6 tane var sen motora gidenleri değiştircen çıkanın yerine aynısı yada karşılık takmalısın.
    q6 da 8050s var q7.q8.q9 boş oralara hangilerini takacağımı söylersen yapabilirim
    @kadircitak
    boş olan yerlere takmana gerek yokda 8050 ile 8550 farkl birbirlerinin yerine olmaz..
    onları bn söktüm sökerken yerlerine bakmadım onların sırasını nerden öğrenebilirim veya elektronikçiler yapabilirmi
    @kadircitak
    sanmam yapacaklarını sana en başta foto yükle demiştim ona bakar yapardın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.