Şimdi Ara

Uzmanlardan tavsiye LCD mi LED mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar emektar tüplü sonunda vefat etti. Yeni tvler hakkında az-çok bilgi edindim ama sizlere sormak istedim ben cd-dvd izlemeden çok tv kanallarını izlemeyi seviyorum.Bu amaçla max 1600 tl bütçe ile lcd veya led tevsiyelerinizi bekliyorum.Birde plazmalar var onun hakkında pek bilgim yok.Yardımcı olursanız çok makbule geçecek şu tatil günlerinde.

• Samsung'un 32 inç led tv leri uygun tabi bu sana bağlı kaç inç istediğini yazarsan daha kolay yardımcı olurlar.
  • Philips'in 32, 37 inç tvleri var, bütçene de uygun gönül rahatlığı ile alabilirsin.
    Smart TV, 3D gibi özellikleri istemiyorsan eğer, 42 inçe kadar bile bulabilirsin bütçene göre.

Soruna gelince aslında LED de LCD'dir. Tüm televizyonlar LCD'dir.Fakat bizim bildiğimiz LCD tvlerde farklı bir aydınlatma teknolojisi vardır, LED LCD TVlerde ise LED aydınlatma teknolojisi kullanır.Yani LED aslında bir LCD çeşididir.

Piyasada eski teknoloji aydınlatmalı LCD'ye yer yok artık, LED LCD almalısınız, buna kesin olarak emin olabilirsiniz.
    Mağazalarda plazmaları övenler çıkacaktır, bence inanmayın.Günümüze göre eski teknolojiye sahip, çok ısınan, çok fazla enerji tüketen ürünler haline geldiler.

Senin için en doğru tercih LED TV olacaktır.
  • Fiyatı çok iyimiş, indirimin bitmesine bir gün kalmış.Kaçırma derim.Smart TV si de çok iyidir, görüntü kalitesi de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.