Şimdi Ara

vestel 42vf8022 3d lcd tv birkaç foto ile inceleme yeni fotolar eklendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
3
Favori
40.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aldım 1 hafta oldu gayet güzel bir tv. aldığınız yer bayi ise kurulum ücretsiz bayi değil ise 30 tl kurulum ücreti var. servis gelmeden kutuyu açmayın, servis kutuyu açıyor, tv arzalı kırık v.s durumlarında değişim yapıyor bu yüzden kutuyu servisin açması lazım. 4444123 arayın servis kaydınızı yapıp servisi yolluyor.digi hd aldım hd ve sd yayınlarda görüntü gayet güzel nat.geo 3d yayını vardı ondan seyrettim 3d performansı yeterli düzeyde
  • televizyon biraz önce geldi servisi bekliyorum,gerekli değerlendirmeleri en kısa zamanda yapacağım hocam ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavirex

televizyon biraz önce geldi servisi bekliyorum,gerekli değerlendirmeleri en kısa zamanda yapacağım hocam ;)

haydi hayırlı olsun hocam sende oyun performansı hakkında birkaç inceleme yaparsan tam olur
  • anti vestelciler ve sizin yorumlarınızı bekliyorz hocam.Bu arada kaça aldnız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: CityLights

anti kunti demeye gerek yok görünen köy kılavuz istemez, görüntüler rezillik.

Zevk olayı oldugu için beni ilgilendirmez.

hocam inan art niyetli yazmadım.Zaten bu işten anlasak sizlere ihtiyac duymayız.Sadece farklı fikirler ortaya cıkacağını ima etmek istedim.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim
  • Yok hocam, bence yanlış anlaşılacak bir şey söylemedin sen. Gerçekten olumlu ve olumsuz fikirler bir arada olmalı. Ben de aynı fikirdeyim. İncelemediğim için kalitesine kesinlikle laf etmiyorum iyi ya da kötü. Önce bir göreyim bakalım.
  • egomencim hocam bu 3D tuşu sadece 3D filmi takıncamı ayar yapılabiliyor,3d tuşuna basıyorum 3D desteklenmiyor diyor,bi türlü ayarlayamadım 3d sbs filmde koydum açıyor ama 3d tuşuna basıyorum desteklenmiyor diyor 3d izleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavirex

egomencim hocam bu 3D tuşu sadece 3D filmi takıncamı ayar yapılabiliyor,3d tuşuna basıyorum 3D desteklenmiyor diyor,bi türlü ayarlayamadım 3d sbs filmde koydum açıyor ama 3d tuşuna basıyorum desteklenmiyor diyor 3d izleyemiyorum

tabiki hocam ancak yanyana yani sbs yada üst üste görüntü olduğunda 3d işlevlerini gerçekleştirebilirsin filmin detaylarını verirsen daha fazla yardımcı olabilirim belki.lgnin demolarını denedin mi onlarda bir sıkıntı var mı?
  • lg demoda bi sıkıntı yok hocam gayet başarılı,o filmden kaynaklanıyormuş ;)
  • egomencim aynı tv bendede var ama usb ile 3d izleyemiyrum. lütfen yardımcı olurmusun. birde tv nin arkasına bağladığın kumanda gibi alet ne. hbarman_22hotmail.com. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbarman

egomencim aynı tv bendede var ama usb ile 3d izleyemiyrum. lütfen yardımcı olurmusun. birde tv nin arkasına bağladığın kumanda gibi alet ne. hbarman_22hotmail.com. teşekkürler.

tabiki hocam.tvnin arkasındaki alet usb çoklayıcı.şimdi gelelim 3d sorununa nasıl filmi çalıştırmadı sbs yani yan yana görüntü olan filmi mi indirdin yada sen en iyisi filmin özelliklerini buraya yaz yardımcı olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egomencim -- 16 Mart 2012; 9:51:41 >
  • TV'nizin kataloğunda desteklediği film formatları muhakkak yazıyordur. Film temin ederken ona kesinlikle dikkat edin ve DTS açmayacağını da bilin Bir de 3D filmleri Half SBS edinin.
  • Merhaba
    Bende tvyi geçen hafta aldım görüntü kalitesi gayet iyi internetten lg 3d demoyu indirdim usbden izledim görüntü filan gayet güzeldi
    SKY 3D The Reef 3D 1080p Half-SBS AC3 adlı filmi indirip izlemeye çalıştım ama format destelemiyor diye uyarı veriyor ikiside aynı formatta
    görünüyor problem nedir acaba yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6734

Merhaba
    Bende tvyi geçen hafta aldım görüntü kalitesi gayet iyi internetten lg 3d demoyu indirdim usbden izledim görüntü filan gayet güzeldi
    SKY 3D The Reef 3D 1080p Half-SBS AC3 adlı filmi indirip izlemeye çalıştım ama format destelemiyor diye uyarı veriyor ikiside aynı formatta
    görünüyor problem nedir acaba yardımcı olurmusunuz

bazı mkvlerde sorun çıkarıyor desteklenmeyen dosya formatı diyor galiba bu konuda yapacak birşey yok ya pc bağlanıp denenecek yada bir media player alınacak.dediğin gibi imax deep sea ve space station'u da açmadı fakat dolpins olanı açtı. bu kodeklerde sıkıntı büyük
  • arkadaşlar bu tv den yaklaşık 1 hafta önce ben de aldım ancak kutusu açılmamış halde evde duruyor. 1 hafta kadar sonra servis çağırıp kurulumunu yaptıracağım. gözlükler tv nin kutusunun içinden çıkıyor değil mi? ayrıca bir hediye durumu söz konusu değil yani...
    bir de alacak arkadaşlar için bilgi vereyim. vestelin emağazasında da ürün gün itibariyle indirime girmiş. dün 1800 tl yazıyordu bugün 1350ye çekmişler. ben mağazadan daha yüksek bir fiyata almıştım ki daha kutusunu açamadan indirime girdi. kısmetsizlik işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mengele71 -- 21 Mart 2012; 15:05:31 >
  • Yok artık, çok iyi indirim olmuş bu kampanya. Aldığın yerle bir konuş hocam, belki indirimli fiyata sayar, hediye çeki verirler üzerine.
  • bencede bir konuş derim bende bayiden 1300 liraya almıştım aslında vestel alıcaksan azcık bekleyeceksin hafta sonları özellikle iyi indirimler oluyor.ayrıca diğer led modelleride düşünülebilir.
  • şimdi arkadaşlar konuyu özetlersek usb'den 3d destekliyormu desteklemiyormu. ayrıca usbden hdd takıp deneyen oldumu hdd'yi açıyormu. bu konuda çok yardımcı olucaksınız valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

şimdi arkadaşlar konuyu özetlersek usb'den 3d destekliyormu desteklemiyormu. ayrıca usbden hdd takıp deneyen oldumu hdd'yi açıyormu. bu konuda çok yardımcı olucaksınız valla.

şimdi hocam yukarıda hafif bulanık görünen resimler 3d usbden oynatıyor.fakat 3d bir filmim olmadığı için onu deneyemedm yarın inşallah birazda 1080p görüntülerden fotolar koyacam. senin aklında varsa tvyi almak görüntüler inşallah fikir verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomencim

quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

şimdi arkadaşlar konuyu özetlersek usb'den 3d destekliyormu desteklemiyormu. ayrıca usbden hdd takıp deneyen oldumu hdd'yi açıyormu. bu konuda çok yardımcı olucaksınız valla.

şimdi hocam yukarıda hafif bulanık görünen resimler 3d usbden oynatıyor.fakat 3d bir filmim olmadığı için onu deneyemedm yarın inşallah birazda 1080p görüntülerden fotolar koyacam. senin aklında varsa tvyi almak görüntüler inşallah fikir verir

cevabın için çok teşekkürler. aslında usbden film izlemek pek umrumda değil çünkü wd media playerim var ancak 3d'yi desteklemediği için usb'den hddyi takıp 3d seyretmek istiyorum bunun için ayrıca bir cihaz almayalım sonra. lg bunu kusursuz yapıyor acaba bu tvde varmı bu özellik. yani hem hdd desteklemesi hemde 3d olayı önemli benim için. yrınki görüşlerini merakla bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.