Şimdi Ara

video kamera+capture+VCD+kaliteli görüntü+? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
17.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • anakartta firewire portu olup olmadıgını nasıl anlıcaz? ben bu ise yeni basladım kameram daha yeni geldi.cok karısık biseye benziyor bu olaylar.kameram : samsung vp-d103i mini dv.bu kamerayla neler yapabilirim yardımcı olursanız bilgileriniz paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar..
  • super vcd yap ben öğle yapıyorum çok kötü değil görüntü.
  • bende trv355 var. kayıtta display tuşu yazıların görülüp görülememesi ile ilgili bi dene.
  • çaliştiğım firmada sistemci arkadaşlar hem analog hem dijital capture için özel bir capture kartı almamın uygun olacağını söylediler.ben de elimde vivo özellikli ekran kartı olmasına rağmen bu kartı aldım.pinnacle studio mp20 plus tı bu kart.amacım vcd formatında kaliteyi yakalamaktı.niyi vcd? çünkü ben boş zamanlarımda özel bir stüdyoya her türlü vidyo ve kamera kasetlerini cd ye aktarım işini yapıyorum.
    inanın pinnacle capture kartı ile vcd kayıt yapmaya başladım.benim işleer durdu.stüdyo sahibi görüntüden çok şikayetçi oldu.ne yaptım,,,,bu katı elimden çıkartıp tekrar 200 dolar seviyesinde vivo özellikli bir ekran kartı aldım.ve şimdi tıkıt tıkır çalışıyorum.sistem iyi olduktan sonra güzel bir ekran kartı ile kalitali kayıtlar alabilirsiniz.ben alıyorum.tv kartından capture ekran kartı gibi kalitali olmuyor.
    şimdi ise asus ti4800se vivo ekran karı kullanıyorum.memnunum.cappture kartı almayı düşünmüyorum..tecrübem cebime dokundu ama sizlerlede paylaşmak istedim.
    bilgi paylaştıkça büyür.

• Şimdi bu Pinnacle Studia nedir arkadaşlar? Bende TV kartı var ve kayıt yapmak isitoyurm Ayrıca WinDVR 3 var. Güzel kayıt yapıyor ancak 1 dakka kayıt için 15 MB yer alıyor. Ben nasıl kayıt yaparken DivX formatta kayıt yapmasını sağlayabilirim....Çünkü o zaman hem kaliteli olacak hem de az yer kaplayacak? Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? Nasıl DivX kayıt yapabilirim...çünkü DivX kayıt seçeneği yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.