Şimdi Ara

vistanın yükseltilmesi ile ilgili önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aşağıda yazdığım konu ile ilgili hem microsoft ile hemde HP ile görüştüm.
    inanın bu kadar basit konuda bana yuvarlak cevaplar verdiler. ve beni aydınlatamadılar.çünkü bilmiyolardı

bende home basic kurulu.
    laptop u alırken böyle bir hata yapmışım ne yazıkki..
    neyse.. bunu home premiuma yükseltmek istesem ve piysadaki yükseltme cd leri ile bu kurulumu yaparsam pc nin içinde fabrika ayarlarında hazır kurulu olan sürücü driverlar silinirmi. tekrar mı onları yüklemem gerekecek.
    normalde f 11 ile format atarsam içindeki vista home basic ile hp nin driverları otomatik kuruluyor.

bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.forest -- 18 Mart 2009; 16:42:41 >

• ben anlamadım galibe sende notebook driver cd yok... yada sistemi yükseltip driver kurmakmı zor geliyo anlamadım
  • zor geliyo meselesi değil.
    zaten pc nin içinde hazır olan driverların kaybolmadan nasıl yükseltilir onu soruyorum.
    şu anda driverlara bişey olmadan sonuçta format atılıyo... aynı sistemi yüklüyosun.
    hiç uğraşmadan kurulum yapmak var. bide driverları yüklemekle uğraşmak var.
  • o bahsettiğin format değil bir nevi imajını cakmak gibi birsey.yükseltme yaparsan icindeki hersey driver dahil gitmesi büyük olasılık.sen işini sağlama al hp nin sitesinden en son driverlarını cek bir yere yedekle daha sonra yükseltmeni yap
  • ok teşekküler.
    başka bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.