Şimdi Ara

Vodafone Numara Değişikliğindeki Numaralar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bayii veya müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılan numara değişikliği işlemlerindeki sunulan numaralar yeni satılan numaralar gibi en az 1 yıl süreyle kullanıma kapatılan numaralar mıdır? Yoksa herhangi bir kullanılmama süresi yok mudur?

Bir de ilk işlem ücretsizdi, ertelemiştim ve bayii'ye gidince 12 lira olduğu söylendi, bakiyeden düşüyor.

• Ben yaptım cevaplayayım.

İşlem ücreti 12 TL. Eskiden ilk işlem ücretsizdi ama sonra ücretli oldu.

Bayiye giderseniz istediğiniz numarayı alabiliyorsunuz. Evet yanlış duymadınız 054 ile başlayan istediğiniz bir numarayı alabiliyorsunuz. Bazı numaraları (542 222 33 44) gibi ücretli. İstediğiniz numara havuzdaysa veriyorlar.

Eğer hiç kullanılmamış numara isterseniz genelde 543 544 545 serileri ile başlayan numaralardan önerirler. 542 ile başlayan kullanılmamış numara yok gibi.

Vodafone bu değişim işinde diğerlerine göre daha iyi. Havuzdan istediğiniz ön kodlu numara seçme imkanı vermesi ve sıfır veya kullanılmış tercihli olması iyi.

Yalnız unutmadan bu dediklerimi müşteri hizmetlerinden yapamazsınız. Müşteri hizmetlerini aradığınızda 5 tane numara seçeneği söyler ve onlardan birini seçerseniz. Ana bayiye giderseniz dediklerimi yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.