Şimdi Ara

VOLVO S70 T5 SES UGULTU PROBLEMİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ustalarıma bir sorum olacak aracım volvo s70 t5 1998 otomatik model tambir canavar ama bu aralar biraz beni ugraştırıyor sonum şu aracım 110 130 km hızta giderken aracta bir ugultu meydana geliyor biraz daha hızlandıgımda kesiliyor yada aracın sesi duymamı engelliyor bilmiyorum sorunun ne oldugu hakkında bilgisi olan ustalarımdan yorumlarını bekliyorum teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre2000

merhaba ustalarıma bir sorum olacak aracım volvo s70 t5 1998 otomatik model tambir canavar ama bu aralar biraz beni ugraştırıyor sonum şu aracım 110 130 km hızta giderken aracta bir ugultu meydana geliyor biraz daha hızlandıgımda kesiliyor yada aracın sesi duymamı engelliyor bilmiyorum sorunun ne oldugu hakkında bilgisi olan ustalarımdan yorumlarını bekliyorum teşekkür ederim.

Teker bilmeleri olabilir, başımdan böyle bişey geçti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni sorun benim araçtada vardı (1999 S70) tekerlek bilyalarından şüphelendik ve baktık hiçbir sorun yok, rüzgar ve ön ızgaraların ahenginden kaynaklandığına karar kıldık
  • bugun bir şey farkettim ugultu motordan geliyor v kayışı ve tirigerin oldugu kısım ne olabilir acabahttps://forum.donanimhaber.com/images/micons/m5.gif
  • v kayışının bağlı olduğu rulmanlar var, onları kontrol ettirmeni önereceğim.

keza genelde v kayışı ve triger kayışı değiştiriliyor, rulmanlar değiştirilmiyor.

rulmanlardan bence.

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylv77

v kayışının bağlı olduğu rulmanlar var, onları kontrol ettirmeni önereceğim.

keza genelde v kayışı ve triger kayışı değiştiriliyor, rulmanlar değiştirilmiyor.

rulmanlardan bence.

saygılar.

teşekkür ederim cevabınız için şimdide araç sogukken yapmaya basladı. ısınınca ses kesiliyor anlamadım nasıl bir sorundur bu ki beni çok rahatsız etti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.