Şimdi Ara

volvo s70 t5 turbo sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende s70 t5 bir otomobil var benim sormak istedigim şu bendeki s70 de turbo sorunu var turbom tam besleme yapmıyor bunun nedeni nedir? 1 de ankara da bu turbo işlerinden tamirinden anlayan kişi veya kuruluşların bilgileri lazım bunu neden istiyorum çünki ustam bana şöyle dedi turbo tamir işi sahtekarlıga çok açık bir meslek dalıdır gidecegin adam ustalıktan çok insanlıklı biri olmalıdır dedi böyle bir problemle veya daha önce turbo tamiri yaptıran ankara lı arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

ilk defa volvo aracım oluyor ve bu araç konusunda hiç bir bilgiye sahip degilim.

• turbonun tam besleme yapamamasının nedenini sadece usta sana söyleyebilir. ostimdeki yiğit volvoya bir git derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

turbonun tam besleme yapamamasının nedenini sadece usta sana söyleyebilir. ostimdeki yiğit volvoya bir git derim.

dogru söylüyorsun ama bu servis biraz fiyatlar konusunda pahalı bir servis bunun dışında başka gidebilecegim bir yer varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre2000

quote:

turbonun tam besleme yapamamasının nedenini sadece usta sana söyleyebilir. ostimdeki yiğit volvoya bir git derim.

dogru söylüyorsun ama bu servis biraz fiyatlar konusunda pahalı bir servis bunun dışında başka gidebilecegim bir yer varmıdır.

balgatta da okursoy diye bir servis var. volvolara da bakıyorlar. istersen bir de oraya sor.
  • quote:

quote:

quote:

balgatta da okursoy diye bir servis var. volvolara da bakıyorlar. istersen bir de oraya sor.

teşeekkür ederim bir deneyeyim.
  • yok arkadaş bu ustaların gözü dönmüş adam kapatıp açsam 500 lira isterim diyor nasıl işse
  • sorun çözüldü kılepe denilen bir ayar vr turbo üzerinde oradan ayar yapıldı bu araçlarda turbo ümrü çok uzunmuş nedeni ise hem yag sogutmalınhemde su sogutmalı oldugu için turbodansorun çıkma olasılıgı azdır dendi servis ler çözemedi ankarada ivedik orgtanizede bir usta çözdü durumu tuncay dizel pompa ve turbo diye biyer mustafa ustamın ellerine saglık çokta güzel oldu teşekkürler ustama
  • geçmiş olsun .kolay çözülmüş sorunun güle güle kullan.. sana tavsiyem forumlardaki arkadaşlara danışmadan elletme arabanı...
  • quote:

sorun çözüldü kılepe denilen bir ayar vr turbo üzerinde oradan ayar yapıldı bu araçlarda turbo ümrü çok uzunmuş nedeni ise hem yag sogutmalınhemde su sogutmalı oldugu için turbodansorun çıkma olasılıgı azdır dendi servis ler çözemedi ankarada ivedik orgtanizede bir usta çözdü durumu tuncay dizel pompa ve turbo diye biyer mustafa ustamın ellerine saglık çokta güzel oldu teşekkürler ustama

Dostum yakında 850 veya S70 T-5 almaya niyetleniyorum ve yaşadığın sorun gerçekten çok ince bir arıza. Ustanın ellerine sağlık, iyi çözmüş. Ben de Ankara'dayım. Ustaya işimiz düşebilir düşüncesiyle adresini veya telefonunu bildirebilir misin?

Bu araçlar hakkında motor veya yürüyen aksamda kronik bir arıza hiç kulağına geldi mi, önerir misin?

Şimdiden teşekkürler. İyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratio

quote:

sorun çözüldü kılepe denilen bir ayar vr turbo üzerinde oradan ayar yapıldı bu araçlarda turbo ümrü çok uzunmuş nedeni ise hem yag sogutmalınhemde su sogutmalı oldugu için turbodansorun çıkma olasılıgı azdır dendi servis ler çözemedi ankarada ivedik orgtanizede bir usta çözdü durumu tuncay dizel pompa ve turbo diye biyer mustafa ustamın ellerine saglık çokta güzel oldu teşekkürler ustama

Dostum yakında 850 veya S70 T-5 almaya niyetleniyorum ve yaşadığın sorun gerçekten çok ince bir arıza. Ustanın ellerine sağlık, iyi çözmüş. Ben de Ankara'dayım. Ustaya işimiz düşebilir düşüncesiyle adresini veya telefonunu bildirebilir misin?

Bu araçlar hakkında motor veya yürüyen aksamda kronik bir arıza hiç kulağına geldi mi, önerir misin?

Şimdiden teşekkürler. İyi günlerde kullanın.

araç gerçekten çok güzel tavsiye derim bu aracı 225 hp muazam bir motor gücüne sahip sınıf araç 850 ler sorunlu diye bilirim ama s70 t5 gerçekten volvo ismine yakışır bir araç ben çok memnunum usta işine gelince şuan hatırlamıyorum ama ivedikte oto88 3. bölge tabelasını tam dibinden giriyorduk 2. sol sokak diye hatırlıyorum ismi tuncay dizel pompa mustafa usta işallah işine yarar bu tarif

• Emre Selamlar bendede 1997 850t5 var 700tl harcamma rağmen turbo sorunum çözülmedi.

ustanınaçık adrsini verirsen sevinirim. bende ankaradayım. saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozitec

Emre Selamlar bendede 1997 850t5 var 700tl harcamma rağmen turbo sorunum çözülmedi.

ustanınaçık adrsini verirsen sevinirim. bende ankaradayım. saygılarımla.

valla nedesem acık adres verecek kadar sohbet edip zaman olmadı ayarlarını yaptı beni gönderdi ama dedigim gibi oto 88 3 bolge tabelasının oldugu yerden girdim ve 2.sola döndüm sagdaki 3 cü dükkan tuncay dizel pompa yazıyor bu kadarını hatırlıyorum kusura bakma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.