Şimdi Ara

vw 1999 model 1.9 tdi golf 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlandaki aracı beğendim arkadaşlar sizce görünüşü,fiyatı nasıl? Jantlar çelik jant değil comfortline donanım seviyesinde çelik jant olmuyor mu? birde 1.9 tdi motor şehir içi ve dışı yakıt tüketim değerli nasıldır, kullanan ve bu aracı bilen arkadaşlar tavsiye edermisiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-cok-temiz-golf-comfortline-1.9-tdi-108201609/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enico -- 7 Temmuz 2014; 3:22:43 >

• İlan?
  • Bir önceki aracım 2000 golf comf idi. Yanlış bilmiyorsam 1999 ile 2000 arasında bayağı donanım farkı vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escala

Bir önceki aracım 2000 golf comf idi. Yanlış bilmiyorsam 1999 ile 2000 arasında bayağı donanım farkı vardı.

aracınızdan memnun muydunuz? Kronik sorunu var mıydı biraz tecrübelerinizi paylasır mısınız?
  • Benimki 1.6 lpg'li idi, ailecek çok memnun kaldığımız için yola 2005 passat ile devam ediyoruz.
    O yıllardaki vw grubu araçlarda kronik olarak cam krikosu arıza yapabilir, kapı kilidi içindeki switch bozulabilir, kapı kilidi bozulabilir, arada sırada boğaz kelebeğini temizletmek gerekir. Hepsi 50-100 liralık şeylerdir olmayabilir de.

• quote:

Benimki 1.6 lpg'li idi, ailecek çok memnun kaldığımız için yola 2005 passat ile devam ediyoruz.
    O yıllardaki vw grubu araçlarda kronik olarak cam krikosu arıza yapabilir, kapı kilidi içindeki switch bozulabilir, kapı kilidi bozulabilir, arada sırada boğaz kelebeğini temizletmek gerekir. Hepsi 50-100 liralık şeylerdir olmayabilir de.

önceki aracınızda yakıt sarfiyatı nasıldı lpg li olarak ,bende golf 4 almayı dusunuyorum fakat 1.9 dizel cok mu yakar diye dusunuyorum sizce lpg li mi dizel mi tercih etmeliyim
  • Şehir içi göreceli bir kavram, şehir dışı ortalama 100 civarı ile gidilirse klima açık 7.5-8 litre lpg yakar. Dizel olan çok yakar diye bir şey yok.

• quote:

Şehir içi göreceli bir kavram, şehir dışı ortalama 100 civarı ile gidilirse klima açık 7.5-8 litre lpg yakar. Dizel olan çok yakar diye bir şey yok.

ben 1.9 lt motor hacmı oldugu ıcın yakıt olarak nasıl farkeder diye? Hiç 1.9 lt arac kullanmadım da o yuzden merak ettım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.