Şimdi Ara

VW Passat Sizce Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar yeni bir araba almayı planlıyorum arabamı seçtim fakat şöyle bir seçim arasında kaldım sizlerinde fikirlerini almak istedim.

Öncelikle araç Passat olucak fakat model tabiki çok önemli.

Bütcem en fazla 70.000 TL Fakat 50 - 60 a da alabilirim.

Passat 1.4 TSi Comfortline 2011 - 2012 Model(Yeni Kasa) ---- Passat 2.0 TDi Hingline 2007 - 2008 Model

Arkadaşlar bu modelleri düşünüyorum sizce hangisi mantıklı? Yada sizin uygun gördüğünüz model varsa buyrun yazın lütfen.

Yeni Kasa passat ların 1.6 Motoru da olabilir tabi fiyat yetermi bilmiyorum.

Görüşleriniz benim için önemli Teşekkürler.

• ben olsam hazır alıcak param varken yeni kasa alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clb12

ben olsam hazır alıcak param varken yeni kasa alırdım.

Tabii yeni kasa almak mantıklı bende ondan yanayım fakat kafam karıştı. Hingline ve Comfortline Donanım farklılıkları var.

Görüşünüz için teşekkürler.
  • Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Comfortline 74.000,00 tl

2012
  • Yeni kasaların 1.4 tsi ilerin DSG lerinde hata mı var böyle bir konumu vardı acaba.

sanırım 7 ileri dsg artık üretilmiyormuy muş neymiş

beni bilgilendirebilirmisiniz arkadaşlar.
  • Passat 1.4 TSi Comfortline 2011
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Yeni kasaların 1.4 tsi ilerin DSG lerinde hata mı var böyle bir konumu vardı acaba.

sanırım 7 ileri dsg artık üretilmiyormuy muş neymiş

beni bilgilendirebilirmisiniz arkadaşlar.

kısmi olarak arıza ve güncelleme sözkonusu..forumda konuları var..
    70 bin çıkıyorsanız tabiki sıfır alın birkaç donanım eksik olsun...
    Sorunsuz-Garantili bir araçla nasıl kullanıldığını bilmediğiniz adeta kara kutu gibi 4-5 yaşında dizel araç bir olmaz..
  • çok km ve uzun yol yapilacaksa dizel olan.ama onlarında temizi çok apra genelde 100.000+ hep kmleri.
  • Yaw hadi o kadar kisi bakmıs birinizde tavsiye verin.
  • Madem bütçe 70 bın tl ye kadar çıkıyor. O zaman 2011 Passat 1.4TSI Highline derim. Bu kadar para verip comfortline passatın iç kalitesizliğini çekmezdim ben olsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Madem bütçe 70 bın tl ye kadar çıkıyor. O zaman 2011 Passat 1.4TSI Highline derim. Bu kadar para verip comfortline passatın iç kalitesizliğini çekmezdim ben olsam.

O paraya biz tertemiz 320i'ler bulmamış mıydık 2. el
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Madem bütçe 70 bın tl ye kadar çıkıyor. O zaman 2011 Passat 1.4TSI Highline derim. Bu kadar para verip comfortline passatın iç kalitesizliğini çekmezdim ben olsam.

O paraya biz tertemiz 320i'ler bulmamış mıydık 2. el

Adam "öncelikle araç passat olucak" demiş, o yüzden mecbur passat modeli önerdim olm.

Yoksa ne işim olur 70 bin lira verdikten sonra ne makineler mevcut.

• 0 km dizel passat hemen teslim bulmanız çok zor. 1.4tsi comfortline+sunroof+ guzel bir jant takımı derim. standart jantlar aracı olduğundan ucuz gösteriyor. cc'de kullanılan jantlar alınırsa guzel olur. dizel ile benzinli arasıdnaki fiyat farkını kapatmanız bu fiyatlarla çok uzun km yapmanız demek.
  • Arkadaşlar yeni kasa yeni kasa diye tutturmuşta ben bi aralar 2009 1.2 tsi exqlusive kullandım gayet şık ve kaliteli araçtı motorunu sorarsan piyasadaki çoğu 1.6 dan iyi...
  • Passat CC lerde olabilir arkadaşlar
  • yeni kasa tdi bence super
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.