Şimdi Ara

wall hack cheating death iliskisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arklar adminlik yaptım yerde cheating death ile girilmektedir wall hackı engelliyor diye biliyorum fakaq bazıları ve cok yasadım olay sunda wall var ban falan oluyor wall ile giriliyormu cheting varken

• quote:

Orjinalden alıntı: Mgkpriest

arklar adminlik yaptım yerde cheating death ile girilmektedir wall hackı engelliyor diye biliyorum fakaq bazıları ve cok yasadım olay sunda wall var ban falan oluyor wall ile giriliyormu cheting varken

Evet...
    Cheating-Death anti hilesini kırdılar.
    Sxe İnjected en güvenlisi.
  • c-d de wall acılıyor.sxe de acılmıyo(!)
  • Hepsinde açıyolar wall :D:D Sınır tanımıyo artık ne zevk alıyolar bılmem ama barı sxe lı serverda acmasınlar!!!
  • sxe de açılıyo
  • Hileyi kesin %100 önleyen bir anti-hile sistemi mevcut değil.. Cheating death kırılalı çok oldu, sXe daha güvenli gibi fakat gene de %100 değil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: letgo

Hileyi kesin %100 önleyen bir anti-hile sistemi mevcut değil.. Cheating death kırılalı çok oldu, sXe daha güvenli gibi fakat gene de %100 değil....

aynen öyLe.sXe çok daha qüwenLi ama waLL açan qörüyorum çok nadir sXe de biLe
  • Anca Steam ve Steam'ın orjinal keyli , Valve Anti Cheat korumalı serverlerinde önüne geçiliyor hilelerin. Çünkü direk CD-Key banlanıyor. Tabi oyun da orjinal olunca bir daha giremiyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.