Şimdi Ara

WD TV HD MEDIA PLAYER İKİNCİ NESİL **WD HDTV LIVE DEĞİL** (WDBABG0000NBK-EESN ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.639
Cevap
7
Favori
166.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam ben de Kung fu Hustle ı izlemek için taktığımda alt yazıyı görmedi. daha sonra alt yazının formatına baktığımda sub uzantılı olduğunu gördüm. alt yazıyı srt olarak indirdim yükledim, srt olarak alt yazıyı gördü.
    dediğin gibi seko92, aslında sub formatlı alt yazıları da görmesi lazım. desteklediği yazılıyor.
  • Evet bendeki de bu sürüm. Bir arkadaş Live için çıkarılıp sonra geri çekilen güncelleme ile altyazının aşağı alınabildiğini söylemişti, bundan sonraki güncellemede gelir diye düşünüyorum. Altyazıları 32 yapınca benim için kabul edilebilir hale geldi. Bence şu andaki en önemli önemli sorun optik çıkışta ses görüntü uyuşmazlığı. Aynısı Live da da var, umarım çözerler.
  • bu arada kung fu hustle ı izlemeye varsa

http://www.youtube.com/watch?v=Brh9onPbGfo

http://www.youtube.com/watch?v=BHJM5ZS4dmQ

kesinlikle izlesin...
  • koray swıss şu alt yazı ismi ile film ismini aynı yapma işini noktası virgülüne kadar yazarak bir örnekle anlatabilirmisin? atıyorum film ismi abcd.mkv ise altyazıyı ne yapacağız?
  • Filmin ismi abcd.mkv ise altyazı abcd.srt olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamMaker

Arkadaşlar bana akıl verebilir misiniz?
    Ben htpc kullanıyordum, ama satıp bu cihazı almayı düşünüyorum.
    Evimde sesinden çok memnun olduğum logitech X540 5+1 ses sistemim var.
    Bu cihazla beraber kullanmak için sanırım illa ki arada bir dts çözen avr olması gerekiyor.
    Ben bu işi en ucuz nasıl hallederim?
    X540 ımı en mantıklı şekilde bu cihazla nasıl kullanabileceğim konusunda akıl verir misiniz?

Sanırım bu cihaz işinizi görür
    http://cgi.ebay.com/HD-Audio-Rush-5-1-Gear-Sound-Decoder-for-DM500s-xbox360_W0QQitemZ250495369580QQihZ015QQcategoryZ112846QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m444QQ_trkparmsZalgo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%252BLA%26otn%3D5%26ps%3D63

• arkadaşlar alt yazısını görüntüleyemediğim bütün mkv bluray filmlerin altyazısını bulabileceğim bi site var mı? bir de o siteden indirince ismini de aynı yapınca media playerda çıkar altyazı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigarange

quote:

Orijinalden alıntı: DreamMaker

Arkadaşlar bana akıl verebilir misiniz?
    Ben htpc kullanıyordum, ama satıp bu cihazı almayı düşünüyorum.
    Evimde sesinden çok memnun olduğum logitech X540 5+1 ses sistemim var.
    Bu cihazla beraber kullanmak için sanırım illa ki arada bir dts çözen avr olması gerekiyor.
    Ben bu işi en ucuz nasıl hallederim?
    X540 ımı en mantıklı şekilde bu cihazla nasıl kullanabileceğim konusunda akıl verir misiniz?

Sanırım bu cihaz işinizi görür
    http://cgi.ebay.com/HD-Audio-Rush-5-1-Gear-Sound-Decoder-for-DM500s-xbox360_W0QQitemZ250495369580QQihZ015QQcategoryZ112846QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m444QQ_trkparmsZalgo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%252BLA%26otn%3D5%26ps%3D63

işte tam da aradığım ürün.. tek sorunu pahalı olması.. ama muhakkak muadili de vardır.
    çok teşekkür ediyorum gigarange..

• quote:

Orijinalden alıntı: careem1981

koray swıss şu alt yazı ismi ile film ismini aynı yapma işini noktası virgülüne kadar yazarak bir örnekle anlatabilirmisin? atıyorum film ismi abcd.mkv ise altyazıyı ne yapacağız?

mesela suan indirdiğim filmin adı: The Twilight Saga New Moon

alt yazısı şu şekilde olmalı: The Twilight Saga New Moon.srt

eğer bu şekilde olursa okumayacağı alt yazı yok yani filmle alt yazı ismi birebir aynı olmalı ve alt yazının sonunda srt yazmalı
  • wd yenı nesıl kullanan arkadaslara hayırlı olsun dıyorum ben egreat m34 kullanıcısıyım ama cıhazın gec acılması ve klasor lerde kapak resmı cıkmaması dolayısıyla urunu satıp WD yada DARK MEDIA MANIA almayı dusunuyorum wd lıve hem hızlı acılıyor ve fılm ısmıyle resım dosyasının ısmını aynı yaparsanız sarı klasor seklı yerıne fılmın afısı cıkıyor:)

altyazı rengı ve kayma problemını hallaedeceklerını dusunuyorum benım bır sorum bende lg nın bluray hddvd rom u var usb cevırıcı yardımıyla bunu WD ye baglayabılırmıyım hem bluray hemde hddvd dısclerı okuyabılırmı acaba?

bu konuyu uygulayan yada yabancı forumlarda okuyan bılgısı olan varmı acaba? eger merak eden varsa ve bana yakın oturan WD kullanan arkadas varsa bendekı lg rom u baglayıp okuyup okumadıgınıda test edebılırız ılgılenenlere sımdıden duyurulur bu arada HD LISTEM ede dıkkatınızı cekerım acıl yanıt beklıyorum[

• arkadaşlar kullananlara birşey sormak istiyorum ;

diğer mesajları okudum ama net bir bilgi alamadım.

bu cihaz filimlerin altında ustunde bulunan siyah bölgelere , alt tarafa , altyazıyı konumlandırabiliyor mu ?
    yoksa direk filmin üstünde mi çıkıyor altyazı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminator

arkadaşlar kullananlara birşey sormak istiyorum ;

diğer mesajları okudum ama net bir bilgi alamadım.

bu cihaz filimlerin altında ustunde bulunan siyah bölgelere , alt tarafa , altyazıyı konumlandırabiliyor mu ?
    yoksa direk filmin üstünde mi çıkıyor altyazı ?

filmi yukarı aşağı konumlandırabiliyorsunuz, yazı normalde tek satırsa alt siyah bölgede, çift satırsa yarısı filmde yarısı siyah kısımda olabiliyor. Ben filmi yukarı alıyorum, yukarıda siyah kısım kalmıyor, aşağıdaki siyah bölge çok genişliyor, böylece alt yazı iki satır bile olsa filmin üzerine gelmiyor..... Konumlandırma yapmak çok basit, filmi izlerken hemen değiştirebiliyorsunuz.
  • arkadaslar dijital ses ile gorüntü de filim oynarken uyumsuzluk varmı acaba
  • Var arkadaşım, Live modelinde de var. Güncelleme ile düzeltilmesini bekliyorum.
  • Arkadaşlar WD 2. gen alanlar firmware güncellesin üzerinde 1.0.70 var galiba ve çift sesli mkvlerde ikinci sese geçince görüntü gidiyor bazılarında

1.0.75 yükleyin şu an en günceli o sorunu çözüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 13 Aralık 2009; 18:19:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Arkadaşlar WD 2. gen alanlar firmware güncellesin üzerinde 1.0.70 var galiba ve çift sesli mkvlerde ikinci sese geçince görüntü gidiyor bazılarında

yeni mi çıktı var mıydı..

eğer yeni ise alt yazı boyut ve konumu değiştirilebiliyor mu artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Arkadaşlar WD 2. gen alanlar firmware güncellesin üzerinde 1.0.70 var galiba ve çift sesli mkvlerde ikinci sese geçince görüntü gidiyor bazılarında

yeni mi çıktı var mıydı..

eğer yeni ise alt yazı boyut ve konumu değiştirilebiliyor mu artık..

bende WD yok xweser o yüzden bilmiyorum var mıydı yoksa yeni mi eklenmiş siteye WD aldırttığım bir arkadaşım ice age 3te türkçe sese geçince görüntü gidiyor deyince baktım hakikaten fixlenenlerde var

• güncelleme nasıl yapılıyor
    hdd nin icine attım setings ten yükseltme seceneğini bulamadım nasıl yapılır?
  • hdd yerine usb bellek kullanın

zipin içindekileri çıkarın usb belleğe klasör içinde olmasın ama wd'i kapatın usb belleği takıp yeniden açın kendisi günceller
  • Arkadaşlar, WD TV cihazların distribitörü ve servisleri hakkında bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.