Şimdi Ara

Wharfadale hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yamaha RX-V457 anfiye uygun bir çift ön hoparlör almak istiyorum bu konuda önerisi olan varsa yazarsa sevinirim. Aklımda wharfadale 8.4 veya wharfadale CR-40 var şimdiden teşekkürler.

• cr 40'ı dinlemedim,ama 8.4 kullanıyorum tavsiye ederim,yamaha ns-50 var birde forum audio da yakın fiyat aralığında,dinlemiştim ama hoşuma gitmemişti üstelik fiyat olarak da 8.4 lerden pahalıydı,daha çok bütçen varsa b&W lere bak derim can hifide dm603 leri dinlemiştim çok da hoşuma gitmişti ama fiyat olarak bayağı bi çok gelmişti bana yinede bakmanı tavsiye ederim
  • güçleri aynı ama 8.4 'de 2 tane bass 1 tweeter var. cr-40'ta ise bass mid. ve tweeter var seçim senin. anlıyacağın biri daha çok bass çalarken diğeri full range çalışacak ama senin amfine bakacak olursak film seyretmek için , o zaman rear'lar ile ses dengelenebilir ama benim şahsi düşüncem üç yollu olanı yani cr-40 ama wharfedale diamond 9.6'yı tavsiye edebilirim fiyatı biraz fazla kaçmazsa tabi.
  • kill for you arkadaşımız kendi kullandığı wharfedale 9.6 ları 2.el bölümünde satışa koymuştu.istersen bir bak derim
  • cr-40'ta bass mid. ve tweeter var demişsiniz bass ve tweeter ı biliyorum ama mid nedir? 8.4 ler üç yollu değilmi yani. range nedir onuda yazarsanız sevinirim yoksa 9.6 yı mı tecih etmeliyim teşekkürler
  • Paran varsa 9.6 al.Yoksa alternatifi 8.4.Soruduğun soruları pek anlıyamadım.Biraz daha açarmısın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.