Şimdi Ara

Wildfire S iade etmeli miyim ? lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar telefonu 2 gün önce vodafonedan aldım. eve geldiğim gibi 1 tane ölü piksel gördüm. burda açsaydınız filan vs. hikaye okudu bana. şimdide şöyle bi sorun var. telefonun parlaklığını en düşük hale getirip ekran kilidine aldığımda, tekrar ekran kilidini açmak için kapama tuşuna bastığımda ekrana ışık gelmiyor. telefon kitlenmiş gibi bişey oluyo. hiç bişey yapamıyorum bataryayı çıkarıp takmadan.. sizde böyle bi sorun oldumu. telefonu götürüp yenisini istemeli miyim? yada tamire yollatmalı mıyım ne dersiniz ?

• Yenisini istesen bile zaten garantiye yollayacaktır. Kafasına göre değişim yapmazlar...
  • direk yenisini vermezler. önce garantiden yaptırmaya çalışılır smartphone eğer olmazsa yenisini verebilirler. bir de bişey soracağım benim arkadaşta vodafone'dan wildfire s aldı şarjı 6 saat civarını geçmediği için teknik servise yolladılar cihazı. aynı sorundan herkes şikayetçi. sende de şarj problemi var mı?
  • ışık kısıkken dokunmatikte sorun oluyormuş o yüzden hiçbir şey yapamıyorundur...bence önemil değil ama ölü piksel cansıkıcı...eğer servise yollayacaksan da yenisiyle değiştirilmesini talep ederek yolla değişecekse bile servise zaten gitmek zorunda...Ayrıca ayıplı malı ki bu ayıp 30 gün içinde de çıkabilir değiştirmek zorundalar tüketici yasasına göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

direk yenisini vermezler. önce garantiden yaptırmaya çalışılır smartphone eğer olmazsa yenisini verebilirler. bir de bişey soracağım benim arkadaşta vodafone'dan wildfire s aldı şarjı 6 saat civarını geçmediği için teknik servise yolladılar cihazı. aynı sorundan herkes şikayetçi. sende de şarj problemi var mı?

evet öyle bi sorunda maalesef var. bütün özellikler kısılı olduğu halde eğer msj arama vs yaparsanız maksimum 1 gün. eger oyun oynayıp ınternete bakarım dersen 6 saat iyi bir süre bile..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.