Şimdi Ara

Win 7 siyah ekranda kalıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bilgisayarımda xp kuruluydu hdd'nin boş kısımlarından birine Win 7 kurdum drıver'ların falan hepsini kurduktan sonra yeniden başlattım bilgisayarı ama hoş geldiniz yazısından sonra explorer açılması gerekirken sadece siyah bi ekran çıkıyo ctrl+alt+del yapınca bu bilgisayarı kilitle görev yöneticisini başlat falan yazan kısım geliyo ama görev yöneticisini başlat desem bile tekrar siyah ekran'a atıyo. Belirteyim xp'den silip tekrar kurdum win 7'yi ama bi gelişme yok 2. kurduğumda da aynısı oldu yardım ederseniz çok sevinicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DissoLute -- 5 Mart 2011; 18:15:50 >

• Driverları yüklemeden önce sorun yoksa driver çakışması yapıyor olabilir.Güvenli modda açmayı denedinmi açılıyormu?
  • şimdi denedim güvenli mod da açılıyo. nasıl bi driver çakışması ve nasıl düzeltebilirim anlamadım aydınlatırsan beni çok sevinicem.
  • Güvenli modda aç cihazı bilgisayarım-özellikler-aygıt yöneticisine gir ordaki aygıtlara sağ tıklayarak kaldırabildiğin tüm sürücüleri kaldır.Daha sonra büyük ihtimalle bilgisayar normal açılır.Normal açıldıktan sonra driverları tek tek kur her birini kurduktan sonra reset at pc ye mutlaka birinde gene açılmayacaktır.Bu yöntemle hatalı driverı bulup yeni sürümüyle yada yoksa bir önceki sürümüyle değiştirerek bu sorunu aşacaksın.Biraz uzun ama idare et artık.
  • hocam denicem şimdi çok teşekkür ederim şimdiden.
  • Önemli değil dostum inşallah düzelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.