Şimdi Ara

Windows 8 antivirüs !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 8 kullanan arkadaşlar hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz ?

• comodo internet security premium kullanıyorum. sistemi yormuyor, ücretsiz, türkçe, ayrıca sadece antivirüs değil. firewall + antivirus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikflatron

comodo internet security premium kullanıyorum. sistemi yormuyor, ücretsiz, türkçe, ayrıca sadece antivirüs değil. firewall + antivirus.
    içindeki defender de iyileştirme yapmışlar iyi gibi tam denemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

içindeki defender de iyileştirme yapmışlar iyi gibi tam denemedim..

Alıntıları Göster
    Bitdefender Total Security ve diğer bilgisayarda Norton Internet Security. Her ikisi de lisanslı. Her ikisi de hemen hemen benzer özellikleri farklı yöntemlerle sunmuş. Ancak bilgisayarınızdan bankacılık işlemleri falan yapıyorsanız Bitdefender bu konuda ciddi uygulamalar hazırlamış. Mesela adres çubuğuna herhangi bir internet bankacılığı adresini girdiğinizde ya da bankanızın web sitesinden ilgili bağlantıyı tıkladığınızda otomatik olarak kendi özel tarayıcısını açıyor ve doğrudan internet bankacılığı giriş sayfasına yönlendiriyor. İşiniz bitip kapattığınızda yine otomatik olarak masaüstüne veya metro arayüzüne geri dönüyor. Çok çok ciddi bir şey olmadıkça güvenlik yazılımının çalışıp çalışmadığından şüpheye düşecek kadar sessiz :D. Ancak ciddi bir şey olduğunda hemen ortaya çıkıyor ve Autopilot modundaysa gerekli işlemleri yapıp ortadan kayboluyor yine. Çok fazla ince ayarla uğraştırmıyor sizi. Tam bir yükle ve unut tipinde güvenlik yazılımı yani. Norton da boş değil tabi ki. Mesela Norton Identity Safe uygulaması bütün sitelere giriş adları ve parolalarını, kredi kartı bilgilerinizi, adreslerinizi, özel notlarınızı oldukça güvenli şekilde tutuyor ve gerektiğinde sayfada ilgili yerleri dolduruyor. Oldukça kullanışlı bir uygulama. Ayrıca bu uygulamayı güvenlik yazılımından bağımsız ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Bu bilgilerinizi bulut sisteminde tutma seçeneğini kullanırsanız, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir bilgisayarda bu bilgileri kendi bilgisayarınızdaki gibi güvenle kullanmanızı da sağlıyor.

Her iki yazılım da Win8 uyumluluğunu sağlamış. Ayrıca yine her ikisi de twitter ve facebook hesaplarınıza yerleşerek siz çevrimdışı olsanız bile hesaplarınızdaki kötü amaçlı faaliyetlere anında el koyuyor. Her ikisi de anlık güncellemeler yapıyor. Sonuç olarak güvenlik yazılımları artık sadece masaüstünüzde güvenlik duvarı ve virüsten koruma işlevi görmüyor, çoğu yazılım bunun ötesine geçmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Bitdefender Total Security ve diğer bilgisayarda Norton Internet Security. Her ikisi de lisanslı. Her ikisi de hemen hemen benzer özellikleri farklı yöntemlerle sunmuş. Ancak bilgisayarınızdan bankacılık işlemleri falan yapıyorsanız Bitdefender bu konuda ciddi uygulamalar hazırlamış. Mesela adres çubuğuna herhangi bir internet bankacılığı adresini girdiğinizde ya da bankanızın web sitesinden ilgili bağlantıyı tıkladığınızda otomatik olarak kendi özel tarayıcısını açıyor ve doğrudan internet bankacılığı giriş sayfasına yönlendiriyor. İşiniz bitip kapattığınızda yine otomatik olarak masaüstüne veya metro arayüzüne geri dönüyor. Çok çok ciddi bir şey olmadıkça güvenlik yazılımının çalışıp çalışmadığından şüpheye düşecek kadar sessiz :D. Ancak ciddi bir şey olduğunda hemen ortaya çıkıyor ve Autopilot modundaysa gerekli işlemleri yapıp ortadan kayboluyor yine. Çok fazla ince ayarla uğraştırmıyor sizi. Tam bir yükle ve unut tipinde güvenlik yazılımı yani. Norton da boş değil tabi ki. Mesela Norton Identity Safe uygulaması bütün sitelere giriş adları ve parolalarını, kredi kartı bilgilerinizi, adreslerinizi, özel notlarınızı oldukça güvenli şekilde tutuyor ve gerektiğinde sayfada ilgili yerleri dolduruyor. Oldukça kullanışlı bir uygulama. Ayrıca bu uygulamayı güvenlik yazılımından bağımsız ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Bu bilgilerinizi bulut sisteminde tutma seçeneğini kullanırsanız, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir bilgisayarda bu bilgileri kendi bilgisayarınızdaki gibi güvenle kullanmanızı da sağlıyor.

Her iki yazılım da Win8 uyumluluğunu sağlamış. Ayrıca yine her ikisi de twitter ve facebook hesaplarınıza yerleşerek siz çevrimdışı olsanız bile hesaplarınızdaki kötü amaçlı faaliyetlere anında el koyuyor. Her ikisi de anlık güncellemeler yapıyor. Sonuç olarak güvenlik yazılımları artık sadece masaüstünüzde güvenlik duvarı ve virüsten koruma işlevi görmüyor, çoğu yazılım bunun ötesine geçmiş.

Alıntıları Göster
    Ben windows 8 in kendi antivirüsünü yani windows defender i kullanıyorum bence gayet yeterli ve çalıştığından bile haberiniz olmuyor sistemi yormuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Ben windows 8 in kendi antivirüsünü yani windows defender i kullanıyorum bence gayet yeterli ve çalıştığından bile haberiniz olmuyor sistemi yormuyor..

windows Defender çok yeterli bir program değil.http://www.av-test.org vehttp://www.av-comparatives.org/ sitelerindeki karşılaştırmalı antivirus testlerini incelediğinizde özellikle file detection testlerinde microsoftun kötü olduğu çok bariz. Sistemi yormuyor doğru ama virüs tespit etme oranları iyi değil.

• Teşekkürler arkadaşlar. Norton Internet Security kurdum. Şimdilik bi sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegenDrogba11

Teşekkürler arkadaşlar. Norton Internet Security kurdum. Şimdilik bi sorun yok.
    Gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegenDrogba11

Teşekkürler arkadaşlar. Norton Internet Security kurdum. Şimdilik bi sorun yok.
    eset
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

eset

Alıntıları Göster
    Ben norton antivirus 2012 yi kullanıyorum.Sistemi de yormuyor.Forumda sıcak fırsatlarda vardı 6 ay ücretsiz diye aratırsan bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABUX

Ben norton antivirus 2012 yi kullanıyorum.Sistemi de yormuyor.Forumda sıcak fırsatlarda vardı 6 ay ücretsiz diye aratırsan bulursun.

Alıntıları Göster
    Webroot SecureAnywhere
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Webroot SecureAnywhere

Alıntıları Göster
    Defender İyi Gibi.Windows 7 De Secutiry Essentials Kullanan Var İse Bilir Aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Defender İyi Gibi.Windows 7 De Secutiry Essentials Kullanan Var İse Bilir Aynısı

Alıntıları Göster
    Defender var, zaten mıcrosoft wındows 8 ıcın antıvırus programı var wle kurmanıze gerek yok dıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık...

• kis kullanıyorum gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Investigator

kis kullanıyorum gayet memnunum
    bitdefender win8 için çıkarmış :
    http://www.bitdefender.com/solutions/windows-8-security.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan3579

bitdefender win8 için çıkarmış :
    http://www.bitdefender.com/solutions/windows-8-security.html

Alıntıları Göster
    W8'de defender Win7'de kullanılan Microsoft securtiy essential AV'nin yerini almıştır. W8 sahipleri sadece defender kuracak ya da harici bir AV edinecek....

• quote:

Orijinalden alıntı: setek01

W8'de defender Win7'de kullanılan Microsoft securtiy essential AV'nin yerini almıştır. W8 sahipleri sadece defender kuracak ya da harici bir AV edinecek....

Alıntıları Göster
    Bullguard Internet Security 2013(x64)
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bullguard Internet Security 2013(x64)

Alıntıları Göster
    comodo 6. sürümünü yarın çıkartabilir şükran gününde yazdılar facebookta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan3579

comodo 6. sürümünü yarın çıkartabilir şükran gününde yazdılar facebookta

Alıntıları Göster
    Panda Cloud Antivirüs. Sisteme yük bindirmeden online veritabanı ile çalışıyor. Ücretsiz bir uygulama.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.