Şimdi Ara

Windows Mobile 6.1'de e-postaların kayıt yeri?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows Mobile 6.1 kullanıyorum (HTC touch diamond). Outlook e-posta ayarlarını yaptım. Sorun şu ki gelen e-posta sayısı arttıkça outlook'un ana bellekte kapladığı yer artıyor ve bir süre sonra yer kalmadığı için telefon kilitleniyor.

Ana bellek 82 MB, harici bellek 4 GB. Ben gelen e-postaların otomatik olarak harici belleğe kaydedilmesini istiyorum. Ama bunun ayarının nerede olduğunu bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

• Menu>tools>options>storage da when available use this storage card to store attachmens kutucuğunu işaretleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 17 Nisan 2009; 23:58:00 >
  • Omnia'da denedim, işe yarıyordu:
    kaynak

Move Email and Attachments to Storage Card

01 Using the file manager in activesync, create the following folders on your Storage Card.

\MAPI
    \MAPI\ATTACHMENTS

You can actually name them whatever you want, "Inbox" for example.
    02 Now browse to \Windows\Messaging (SmartPhone) or \Windows\MAPI (PocketPC)

If you want to save all of your existing mail, move everything in this directory to the new ones on your Storage Card.
    03 Now fire up your registry editor and navigate to the following.

For WM5 Phones: [ HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MAPI ]

For WM6 Phones: [ HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Inbox\Settings ]

Then create the following STRING VALUES.

Name: AttachPath
    String: \Storage Card\MAPI\Attachments

Name: PropertyPath
    String: \Storage Card\MAPI

• @cem_ari;
    O seçenek işaretli, e-postaların ekleri hafıza kartına atılıyor ancak e-postaların kendisi bile çok yer kaplıyor (Yüzlerce e-posta olduğunu düşünün).

@Asus535;
    Bu yöntem işe yarayacak gibi görünüyor. Ancak 3.adımı yapamadım. Telefonun registry'sine nasıl gireceğim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.