Şimdi Ara

Windows7 yazcıcı paylasım sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

win7 kullanıcı arkadaslar sanırım bu sorunla cok karsılasacaklar cunkı win7 yaygınlastıkca sorun artıyor

sorun şudur; win7 yuklu pc ye yazıcı tanıtıp o yazıcıyı agda paylasmak ıstersek diger pc ler xp yuklu ise yazıcıyı gormuyor bir cok sey yaptım agı yenıden kurdum yazıcıyı gordu ama yazdırmıyor biraz arastırıdım xp 32 bıt win7 64 bıt işletim sistemi ondan olablir yada win 7 de antivirüs yada guvenlık duvarı engellıyor olabılır

win 7 yuklu pc ye agda yazıcı tanıtamayacakmıyız
    göya win7 her sey icin kolaylık diye tanıttılar hicde degil

arkadaslar bu sorunun cevabını bilen acık bir sekilde yazarsa bir cok kisiye yardımcı olmus olur dua alır valla

• win7 home basic surumu galiba sorun cıkartıyor premium yada ultimate de sorun olmuyor sanırım ag kısıtlı oldugu ıcın yazıcıyı gormuyor sanırım ama br yolu vardır bulan arkadaslardan yardım beklıyoruz

vista ve win7 nin hala xp ye göre eksikleri var ne diye yeni isletim sistemi cıkarıyolar anlamıyorum
  • Windows 7 de ağ ayarlarını aşagıdaki konudaki gibi yapıp dene
    http://forum.donanimhaber.com/m_37440987/tm.htm
  • hocam verdiğin bilgi icin saol henuz denemedim deniicem
    ama
    işletim sistemi Windows7 home basic biliyorsunuz home basic bir cok özellik kısıtlı bu ayarlar home basic de oluyor mu mesela paylasım falan kısıtlı

win7 yi henuz yeni kullanmaya basladık yavas yavas ogrenicez sorunları buralardan paslasarak halledecez
    bilgisini paylaşan tum arkadaslar sagolsun
  • Bilemiyorum basic kullanmadım ama bu kısımda değişiklik yapmazlar sanırım, en fazla biraz daha basit yapmış olabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.