Şimdi Ara

World of Turk - Başvuru - 03.05.2007 (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
0
Favori
28.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 temmuzda sınırsız forum uyesi olanların oyun hesapları açılmıştır arkadaşlar (tabi accye basvuru yapıldıysa)
  • senin açılmadımı yoksa
  • yaw arkadasLar benim acc acıLdı ama ben sifresini unuttum napmam gerekiyo yeni sifre icin??
  • Al işte kimiside acci açılır ama şifre unutulur
  • gulme millete.ya valla onu tam bilmiyorum inşallah forum şifreni unutmamışsındır ordan yoneticilere danıs unutmadan
    FORUMDA VE OYUNDA KULLANICI ADI TC KİMLİK NO
  • furkachin keske bende senin gibi oLsam saygıLar...
  • Ne demek istedin abi anlamadım ama bunlar benim accimi açmıyor onu biliyom gene kapandı benim acc sınırlı olan ha
  • benim acc: TechUnreal açmanızı rica ediyorum
  • Aynen, Benim de acc isim: Azrah
    acc açmanızı rica ediyorum.
  • Biz bu arkadaşların yaptıgına hata diyoruz
  • ben yazın basından beri üyelik almaya calısıom ama nafile üstelik eski wt üyelerindenim ben yine yazayım üye adım killer50 acılırsa artık bi kuzu felan keserim heral
  • Benimde üyeliğim açılmadı mailime aktivasyon mesajı geliyor aktive ediyorum yöneticiden açılınca mesaj alacaksınız dior bir türlü mesaj alamıyorum.Emailimde 6 tane wot aktivasyon mesajı var sürekli siliniyor üyelik başvurum galiba söleyin benim suçum ne nie ben acc alamıyorum kullanıcı adım hephaestus forum üyesi olsam adminlerle konuşucam o da açılmadı kafayı yicem arkadaşlar yardım edin bi akıl verin yaw napam ben noolcak yaz bitti bi acc alamadık eskiden bu kadar zor deildi yaw benim acc em vardı oynuyodum wot ta uzun bi süre giremedim silinmiş tabi şimdi yeni acc alamıyorum.Ama azimliyim inanıyorum ki açılcak sevgiler saygılar vs vs

• beyler bana söle bi cvp geldi ne anlama geldiğini anlamadım yalnız yardım lütfen

World of Turk Takımı...Tebrikler!

Yönetici, kayıt talebinizi veya e-posta adresi değişikliğini World of Turk ismiyle kabul etmiştir. Seçili ayarlarınızlahttps://www.worldofturk.com/index.php adresinden bağlanabilir ve hesabınıza tam erişim sağlayabilirsiniz.Saygılar,
  • @furkachin,pardon ama senin account u neden açmadıkları belli,bence haksız değiller.
  • sınırsız üyelik alabilmek için ne yapmalıyım ?nick:eowyn91
  • acc: techunreal (bidaha veriim dedim çünkü silinmiş nedense anlamadım tekrar üye olmak zorunda kaldım) ya bişey soracam bu üyelik işini neden bu kadar zorlaştırıolar daha oyuna bile başlayamadım (neyse vardır bir bildikleri)
  • benin acc : BeNigN benimkinide acarsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

@furkachin,pardon ama senin account u neden açmadıkları belli,bence haksız değiller.

2. donemin basından beri üyelik beklıyorum ne haksızı be
  • acc ferhatbayrak açilirsa sevinirim bi oynayamadik free lerde :(((

• Nickim: Wakizashi

açarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.