Şimdi Ara

WoW Warrior Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , uzun yıllar önce bir abimiz sayesınde oyuna basladım hıcbırsey bılmedıgım ıcın onun dedıgı orc warrıor u açarak oyuna basladım sonra bazı nedenlerde oturu oyuna ara vermek durumunda kaldım tabiki zaman geldi geçti az olan bılgıler de unutuldu.. Nitekim tekrardan oynama hevesı gelince accountumu actırdım lvl 70 e kadar geldım fakat soyle bır sorunum var benı o zaman furry olmamı soylemıstı , bugun forumlarda dolasırken arms daha ıyı falan dıyorlar nasıl bır yol ızlemem gerekıyor ??

http://eu.battle.net/wow/en/character/lightnings-blade/Ssdida/simple bu benım karakterımın şu ankı halı bır yardımcı olursanız sevınırım.. Bu arada PvP dusunmek ıstıyorum fakat ondan once bılgı almam ve pratık yapmam gerekıyor..

Herkeze sımdıden teşekkurler

• Yokmu yardımcı olacak bır arkadaş..

UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gethron

Yokmu yardımcı olacak bır arkadaş..

UP

Warriorda onlarca şey değişti. Yani vaktin bolsa üşenmem diyorsan 1den tekrar kas ki iyice öğren. Ki tahminim vanilla wow zamanında oynuyodun şimdi o kadar yabacnı gelir ki sana. Yani zaten fury ya da armsın 90 a kadar büyük bi farkını görmezsin pvp dışında. PVPye gelince de mop yeni geldi. Kimse daha emin değil fury mi arms mı protection mı iyi olur diye. O yüzden oyuna 1-2 ay süre ver her şeyin oturması için sen de bu süre içerisinde 1 leveldan yeni bi class aç. warrior istiyorsan warrior aç tabi. 70 level hesabım var diye açmamazlık etme. Her karşına gelen seni öldürünce oyundan soğursun
  • gerek yok baştan karakter kasmaya.Değiştiği doğrudur,ama olay 80 den sonra değişti en çok zaten,bir tek 80 öncesi heroic strike instant vurmuyordu şimdi vuruyor,slam instant oldu vsvs.Sen yine fury kasmaya devam et,fury leveling yaparken iyidir,öyle 85-90 olursun.Kaldı ki o zamana kadar 4k 5k paran olacak,dual talent alırsın,fury arms denersin hepsini 85-90 olana kadar.

Kaldı ki talent sistemi değişti,kendi durumuna uygun 4 veya 5 taneydi sanırım seçeceğin talent sayısı.Ayrıca 90 level olmadan pvp de kimseyi alamıyorum güçsüzüm filan diye üzülme.Oyun statları son levela göre düzenlendi,o yüzden herşey farklı olacak.Geçen 85 warrioruma girdim patchten sonra önceden %12 olan crit şimdi %33 civarlarında mesela.
  • Arkadaşlar cok teşekkur ederım.. undead mage açmayı dusunuyordum warrıorun yanında ıkısıylede oynamak ıstıyorum acıkcası , bırde olum lokumunun dedıgı gıbı 90 a kadar kasıp deneme yanılma yapıcaz o zaman :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.