Şimdi Ara

Wupload kredi k. ödeme iptali yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 aylık bi premium aldım hala karttan para çekiyorlar.SEGPAY'a girdim kart numarası mail yazın diyor yazıyorum error veriyor 8 haneli id istiyor onuda göndermediler acil yardım.Preyi kullanmıyorum bile hala para çekiyorlar nerede hata yapıyorum acil yardım.

• segpay şirketinin online iletişim bölümünden temas kurup durumu anlatın tabi ingilizce olarak bir kaç güvenlik sorusundan sorsundan sonra onlar hallederler
  • bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sanal kart kullanın yada paypal gibi güven vermiş siteler üzerinden alış veriş yapın arkadaşlar.
    burda yapacagın en iyi durum bankana git ve ödeme talimatlarını durdur. durumuda açıkla bence. segpay'a derdini anlatana kadar
    böyle daha kolay gibi geldi. kolay gelsin arkadaşım. paypalda bu gibi durumlara karşı tek ödeme gibi bir şık vardı galiba. ben işi garantiye almak için
    2 paypal hesabı kullanıyorum. ana hesabı hiç bir siteye vermiyorum.
  • kardeşim KREDİ KARTIM calındı internetden haberim olmadan alım yapılıyor diye
    444 lu banka hattını kapatın tum kartınız block e oluncada istesede para cekemez zaten.
    tek sorun kartınız iptal olur. Yeni kart cıkarmanız lazım.
  • Sağolun arkadaşlar ingilizcemiz iyi değil onlara dert anlatana kadar çatlarız en iyisi kartı yenilemek.Başka seçenek görünmüyor önümüzde.Yardımınız için tekrar sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.